×

Kupili 100-letni dom. Znaleźli w nim ukryte pomieszczenie i przerażające przedmioty

Stare domy mogą fascynować i zaskakiwać. Przekonała się o tym ta para. Zakochani kupili dom z 1920 roku. Gdy przystąpili do robienia porządków, dokonali przerażającego odkrycia.

Kupili dom z 1920 roku

Nie brakuje osób, które wolą zainwestować w stary dom, niż w nowe budownictwo. Stare domy mają swój niepowtarzalny urok, swoją historię. Zdarza się jednak, że zakup starego domu staje się prawdziwym utrapieniem.

Ta para kupiła znajdującą się w Walii posiadłość z 1920 roku. Decyzja zakochanych mogłaby stanowić wstęp do horroru… wkrótce zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Zakochani doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że będą musieli niezwłocznie przystąpić do remontu. Wcale im to nie przeszkadzało. Rozpoczęli prace z ogromnym zapałem. Ale z czasem entuzjazm osłabł. Wszystko przez mroczne znaleziska, o których dowiadujemy się na TikToku „GeeBeeTV”.

Najpierw nowi mieszkańcy odkryli starą Biblię. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Biblia znajdowała się… w wiszącym na haczyku worku, ukrytym za drzwiami.

„Właśnie uwolniłeś zło”

Gdy para przystąpiła do rozbiórki strychu, przyszła pora na kolejne mroczne niespodzianki. Właściciele domu znaleźli walizkę, a w niej… spaloną figurkę, przypominającą postać Maryi, zakurzonego misia oraz pudełko w czarnej reklamówce. Na początku para sądziła, że to druga Biblia. Okazało się jednak, że w środku był kawałek jakiegoś materiału i krzyż wykonany z drewna. Czy mogło stać się jeszcze bardziej upiornie?

Gdyby ktoś potrzebował kolejnych mocnych wrażeń, para znalazła również zdjęcie z kilkoma postaciami. Jedna z nich mała… wypalone oczy. Uwagę zwracał również dziwny wzrok dzieci, znajdujących się na fotografii.

@geebeetv Strange things have started happening in our new house #renovation #spooky #oldhousetiktok #spirit #negativeenergy #haunted #creepy #project ♬ House Of Memories – Kratos

Właściciele domu nie poprzestali na tych odkryciach. Znaleźli także drewnianą skrzynkę, ukrytą w ścianie. Na skrzynce znajdował się napis w języku walijskim. Jedna z internautek objaśniła, co znaczą te słowa.

Peidiwch ryddham oznacza: nie otwieraj mnie. A pentagram z boku każe traktować to poważnie

– napisała.

Para nie potraktowała poważnie tego ostrzeżenia. Ciekawość zwyciężyła. Jak się okazało, w drewnianej skrzynce ktoś schował naszyjnik, pukiel włosów, klucz oraz spalony kawałek tablicy ouija. Czyżby w tym domu ktoś odprawiał egzorcyzmy?

@geebeetv We opened the box! #renovation #creepy #ohno #box #ouija #scary #mistake #oldhousetiktok ♬ Creepy Music Box – Terra Fantasy

Sądząc po komentarzach, niektórzy internauci uważają, że para próbuje zyskać rozgłos. Mroczne znaleziska, zdaniem niektórych, to tylko ustawka, która ma wygenerować większą liczbę wyświetleń. Ale nie brakuje również internautów, którzy są autentycznie przerażeni.

To oczywiste, że nie powinieneś otwierać żadnej z tych rzeczy. „Coś” należy po prostu zostawić w spokoju. Uciekaj. Sprzedaj dom, spal go.

Właśnie uwolniłeś zło.

To pudełko z tablicą ouija, pozbądź się go, nie zostawiaj go w domu, bo mogą się zdarzyć złe rzeczy.

– czytamy w komentarzach.

Para już zapowiedziała zakup kolejnego starego domu do remontu.

Fotografie: Tik Tok (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować