×

Wiadomo, kto poprowadzi kolejną edycję „Big Brothera”. Start reality-show już niebawem

Przed nami wrzesień, a jak doskonale wiemy jest to okres, w którym na anteny wchodzą nowe sezony programów i seriali. Wśród nich wyłania się m.in. kolejna edycja znanego reality-show „Big Brother”. Ostatni sezon cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród widzów. Jak będzie tym razem? Tymczasem wiadomo już, kto poprowadzi „Big Brothera”.

Kto poprowadzi „Big Brothera”?

Poprzednią edycję reality-show prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Jej udział w kolejnym sezonie stanął jednak pod jednym wielkim znakiem zapytania, a wszystko za sprawą tragicznej śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Dziś już wiadomo, że Agnieszki nie zobaczymy w nowej edycji programu.

Dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak, poinformował właśnie, że jej miejsce zastąpi Gabi Drzewiecka.

Agnieszka podjęła decyzję o tym, że nie poprowadzi żadnego programu tej jesieni i jako pierwsza dowiedziała się, że prowadzącą nowego sezonu Big Brother będzie Gabi Drzewiecka – powiedział Miszczak w „Dzień Dobry TVN”

Kim jest Gabi Drzewiecka?

Gabi Drzewiecka ma 33 lata. Widzowie TVN mogli ją zobaczyć chociażby podczas wywiadów z zagranicznymi gwiazdami śniadaniówki „Dzień dobry TVN”. Wcześniej była związana ze stacją radiową Chillizet. Gabi prowadziła także Top of the Top Sopot Festival.

Myślicie, że sprawdzi się w roli prowadzącej „Big Brothera”? Na Instagramie programu pojawiła się już oficjalna zapowiedź programu. Trzeba przyznać, że robi wrażenie!

Może Cię zainteresować

zamknij