×

Książę Karol zdradzał nie tylko Dianę, ale też Camillię. Jego kochankę spotkała tragedia

Książę Karol bez dwóch zdań nie należał do grona wiernych mężczyzn. Dziś nie jest już żadną tajemnicą, że zdradzał księżną Dianę ze swoją przyjaciółką Camillą. I choć jest z tą drugą do dnia dzisiejszego, teraz na jaw wychodzą kolejne informacje z „młodzieńczych podbojów” księcia. Okazuje się, że zanim poznał Dianę i był już w związku z Camillą, zdradzał również ją.

Książę Karol zdradzał Camillę
Instagram

Książę Karol zdradzał Camillę

Kiedy przyjrzymy się historii księcia Karola, na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że Camilla była jego jedyną, prawdziwą miłością. Był z nią zanim poznał księżną Dianę. Księżną, którą poślubił, bo tak chciała jego matka królowa Elżbieta II. Nie mniej jednak ślub pary nie stanął na drodze do szczęścia księcia, który wciąż utrzymywał ze swoją ukochaną bliskie relacje. I choć wydawać by się mogło, że oboje byli sobie pisani i nikt nie jest w stanie ich rozdzielić, dziś już wiadomo, że Karol nie był wierny nawet jej. Wszystko przez słabość do pięknych kobiet, która była od niego znacznie silniejsza. I tak oto serce księcia zabiło niegdyś mocniej na widok Dale Tryon znanej jako Kanga Tryon. Jak się okazało, to ona była kochanką Karola w latach 70, a więc w czasach, gdy był już związany ze swoją obecną żoną.

Książę Karol zdradzał Camillę
Instagram

Kim była Dale Tryon?

Dale Tryon, blondynka z pełnymi ustami i piękną figurą, była córką australijskiego biznesmena, która przyleciała do Wielkiej Brytanii w 1970 roku do pracy w firmie PR-owej. Księcia Karola poznała w klubie Mayfair Annabel, gdzie błyskawicznie z wzajemnością wpadła mu w oko. Szybko okazało się również, że doskonale się rozumieją. W końcu ich znajomość rozwinęła się do tego stopnia, że książę Karol odwiedził nawet dom rodzinny kochanki. Królowa Elżbieta uznała jednak Tryon za nieodpowiednią kandydatkę na żonę przyszłego króla. Podobnie było w przypadku Camilli. Jako ciekawostkę dodamy tylko, że zarówno Dale, jak i Camilla wyszły za mąż za innych mężczyzn i obie urodziły synów, którym dały na imię Karol.

Tak wyglądała Dale Tryon

Książę Karol zdradzał Camillę
Imgur

Książę Karol i Camilla zostali małżeństwem i są nim do dnia dzisiejszego

Mimo przeszłości księcia, Camilla wybaczyła mu zdrady. Po śmierci Diany ukochana Karola oficjalnie mogła wprowadzić się do Clarence House, czyli rezydencji księcia. Oboje pobrali się 9 kwietnia 2005 roku – tym razem pod naciskiem królowej, która zdecydowała ostatecznie zalegalizować wieloletni romans syna. Sama nie zjawiła się jednak na uroczystości. Para tworzy dzisiaj zgrane małżeństwo, choć nie tak dawno, pojawiły się plotki o rozwodzie. 

Instagram

Losy kochanki Karola

Znacznie gorzej potoczyły się losy Dale. Byłej kochance księcia przyszło się zmierzyć z rozszczepem kręgosłupa i rakiem macicy. Z czasem Tryon nie wyobrażała sobie już życia bez środków przeciwbólowych. Kiedy miała już dość, postanowiła targnąć się na swoje życie. Wyskoczył z okna i złamała sobie kręgosłup. Sama tłumaczyła natomiast, że została z niego wypchnięta. Wkrótce posypało się także życie prywatne kobiety. Kiedy dowiedziała się, że jej mąż chce się z nią rozwieść, postanowiła rzucić wszystko i wyjechała do Indii. Na miejscu zachorowała na posocznicę (inaczej sepsę).  Miała 49 lat, kiedy zmarła w listopadzie 1997 roku, a więc zaledwie 3 miesiące przed tragiczną śmiercią księżnej Diany.

Źródła: www.google.pl, www.google.pl
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij