×

Konflikt księcia Harry’ego i Williama. Jeden z braci w końcu przerwał milczenie

Zagraniczne media rozpisują się o kłótniach na brytyjskim dworze. Jednym z najpopularniejszych tematów jest oczywiście rzekomy spór między książętami. Jednak do tej pory wszyscy członkowie rodziny królewskiej milczeli. Książę Harry opowiedział ostatnio o jego relacji z Williamem. Czyżby w prasowych doniesieniach o ich konflikcie tkwiło ziarno prawdy?

Konflikt na brytyjskim dworze

Harry i William zawsze byli ze sobą bardzo blisko. Jednak ostatnio tabloidy rozpisują się o tym, że ich stosunki bardzo się ochłodziły. Przyczyną takiej zmiany miała być Meghan Markle. To właśnie związek z aktorką miał przerwać relację łączącą braci.

księżna diana, książę harry i william
Twitter

Meghan Markle winna konfliktu między książętami?

Według brytyjskich tabloidów książę William był zaniepokojony tym, jak szybko rozwija się relacja Harry’ego i Meghan Markle. Starszy książę miał podchodzić do ich związku z dość sporą rezerwą. Podobno nawet doradzał Harry’emu, żeby nieco zwolnił i nie angażował się tak szybko w poważną relację ze starszą Amerykanką. Właśnie te słowa miały oburzyć Harry’ego i sprawić, że rozluźnił kontakt.

meghan markle, książę harry i william
Twitter

W mediach pojawiały się kolejne artykuły, ale rodzina królewska nabrała wody w usta. Nikt nie chciał komentować kwestii ewentualnego konfliktu między Harrym i Williamem. O sporze nie wypowiadali się nawet sami bracia. Obaj zbywali wszystkie pytania dziennikarzy dotyczące ich relacji i nie odnosili się do takich doniesień.

książę harry i william
Twitter

Książę Harry opowiedział o relacji z Williamem w dokumencie

Jednak to w końcu się zmieniło. Jako pierwszy głos w sprawie zabrał Harry. Książę razem z rodziną był właśnie w podróży służbowej do Afryki. Razem z członkami rodziny królewskiej przebywał tam także korespondent Tom Bradby. Dziennikarz zbierał materiały do godzinnego dokumentu „Harry and Meghan An African Journey”. Produkcja opowiadająca o oficjalnej wizycie Meghan i Harry’ego ukazała się w telewizji w niedzielę 20 października.

książę harry i william
Twitter

Książę Harry szczerze o relacji z Williamem

Tam Bradby zadał bardzo bezpośrednie pytanie. Zapytał Harry’ego, czy rzeczywiście nie rozmawia ze swoim bratem. Ku zaskoczeniu widzów, tym razem książę nie zbył dziennikarza i opowiedział o relacji łączącej go z Williamem:

Jesteśmy braćmi, zawsze będziemy braćmi. W tej chwili z pewnością kroczymy różnymi ścieżkami, ale zawsze będę przy nim i, jak wiem, on zawsze będzie przy mnie. Bracia miewają dobre i złe dni

książę harry
Twitter

Harry potwierdził, że ostatnio dużo rzadziej widuje się z Williamem. Dodał jednak, że to nie wynika z konfliktu, ale z tego, że obaj mają teraz swoje rodziny. To całkowicie naturalne, że większość czasu poświęcają żonom i dzieciom.

książę harry i meghan markle książę william i kate middelton
Twitter

Odpowiedź Harry’ego was przekonała?

Źródła: www.plotek.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij