×

Książę Harry ma za sobą hulaszczą przeszłość. Nagie imprezy i litry alkoholu to tylko jej część

Książę Harry to jedna z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych osób w rodzinie królewskiej. Przykłady mąż już wkrótce zostanie także odpowiedzialnym ojcem. I choć dzisiaj niewiele można mu zarzucić, kiedy wrócimy pamięcią do jego przeszłości, okazuje się, że jego życie było dalekie od ideału. Syn księcia Walii Karola i Diany Spencer był czarną owcą w rodzinie, za której zachowanie niejednokrotnie musiała przepraszać wstydząca się za niego rodzina królewska.

Książe Harry i jego hulaszczy styl życia

Książę Harry potrafił się zabawić i to jak. I choć jego zachowanie pozostawiało sporo do życzenia ze względu na swoje pochodzenie, wybryki księcia przysporzyły mu całe grono fanów. Fanów, którzy cenili go za to, że nie przejmował się regułami panującymi na dworze i zachowywał się, jak na młodego, lubiącego imprezowy styl życia człowieka przystało.

Jeden z największych skandali z udziałem księcia

To z pewnością była niezapomniana impreza. Książę Harry w 2012 roku był w Las Vegas, gdzie przy hotelowym barze spotkał kilka atrakcyjnych dziewczyn. Nie potrafił się im oprzeć i zaprosił je do pokoju dla VIP-ów, gdzie impreza sięgnęła zenitu. Grupka osób, a w tym książę, rozegrała zawody w rozbieranego bilarda. Wszystko wskazuje na to, że Harry nie miał zbyt dużo szczęścia tego dnia i przegrał turniej, bowiem musiał zrzucić z siebie całą odzież. Niedługo potem zdjęcie nagiego księcia wyciekło do sieci, przez co cała rodzina królewska i brytyjska armia, w której służy, została totalnie skompromitowana.

Konsekwencje

W konsekwencji książę Harry został formalnie upomniany przez dowódcę swojej jednostki, generała Davida Richardsa. Na tym jednak nie koniec… Członek rodziny królewskiej musiał także zapłacić połowę swojego miesięcznego żołdu, czyli około 1450 funtów, które trafiły na cele charytatywne. W konsekwencji groziło mu także przymusowe zrzeczenie się tytułu, jednak ostatecznie zostało mu to darowane.

Książe Harry o skandalu w Las Vegas i reakcja Brytyjczyków

Kiedy skandal ujrzał światło dzienne, książę sam zabrał głos w sprawie tego, co wydarzyło się w Las Vegas. Najprawdopodobniej chciał w ten sposób nieco ocieplić swój wizerunek.

To był prawdopodobnie klasyczny przykład na to, że czasami zachowuję się za bardzo jak żołnierz, a za mało jak książę. Zawiodłem siebie, zawiodłem swoją rodzinę i innych ludzi. Ale koniec końców, to była prywatna sytuacja i powinna być pewien zakres prywatności, którego mogę oczekiwać. Myślę, że sposób, w jaki zostałem potraktowany przez media, jest nie do zaakceptowania – wyznał w wywiadzie dla BBC

Co na to Brytyjczycy? Wielu z nich pokazało, że kocha księcia mimo tego, co zrobił. Aby pokazać, że są z nim, utworzyli nawet specjalną grupę na Faceboku „Zasalutuj nago, aby wesprzeć księcia Harry’ego”, gdzie publikowali swoje nagie i półnagie zdjęcia. Profil bardzo szybko zdobył ogromną popularność – swoimi zdjęciami podzieliło się ponad 10 tys. osób.

Książę Harry miał zostać ojcem już wcześniej?

Pamiątki w postaci nagich zdjęć z imprezy w Las Vegas to nie wszystko. Pojawiły się bowiem podejrzenia, że młody następca tronu może zostać ojcem! Matką z kolei miała być jedna z kobiet, z którą książę spędził tamtejszą noc. To ona twierdziła, że zapomnieli o zabezpieczeniu.

Byli bardzo rozczarowani, kiedy dowiedzieli się o alkoholu, narkotykach i prostytutkach. Jednak kiedy usłyszeli o tym, co się wydarzyło, wpadli w panikę, bo Harry naprawdę mógł spłodzić dziecko! Najgorsze jest to, że on sam nie pamięta dokładnie, co się wtedy wydarzyło. Zaczyna się robić nerwowo – twierdzi informator gazety „Star”

Na szczęście ostatecznie doniesienia o dziecku nie miały nic wspólnego z prawdą, a książę Harry mógł spać spokojnie.

Impreza z okazji narodzin pierwszego bratanka księcia Harry’ego

Kiedy świat obiegła informacja, że księżna Kate urodziła, książę Harry wraz z przyjaciółmi był w jednym z pubów.

Wszyscy byli bardzo podekscytowani. Wyraźnie można było usłyszeć, około 20.30, jak książę Harry wznosi potrójny toast – powiedział portalowi mieszkaniec dzielnicy

Jakby nie patrzeć, to w końcu świetna okazja do świętowania. Pytanie tylko, gdzie jest jakiś umiar, jeśli chodzi o osobę księcia Harry’ego?

Książę niejednokrotnie pozwalał sobie wypić za dużo alkoholu

Dowodem na potwierdzenie tych słów jest chociażby impreza w chorwackiej dyskotece. To na niej książę Harry zapił do tego stopnia, że stracił grunt pod nogami – kiedy tańczył na krawędzi w basenu, wpadł do niego. Całe wydarzenie, które miało miejsce 7 lat temu, zostało zarejestrowane na nagraniu. Publikujemy je poniżej.

Książę Harry lizał żołnierza?!

Też ciężko nam w to uwierzyć, a jednak… W 2009 roku Harry nie tyle całował, co lizał drugiego żołnierza po policzku. Podczas gdy bardzo kontrowersyjna fotografia z tego zdarzenia wywołała ogromne i wszechobecne oburzenie, wielu aktywistów była zachwycona zachowaniem księcia.

Lizanie żołnierza w biały dzień jest wyjątkowo liberalnym i jasnym sygnałem dla kogoś, kto jest hetero. Świat byłby znacznie przyjemniejszym miejscem, gdyby wszyscy hetero podchodzili do całej sytuacji w podobny sposób – skomentował jeden z dysydentów

Kolejny skandal. Tym razem poszło o… swastykę na ramieniu

Był rok 2005 kiedy książę Harry pojawił się na okładce „The Sun” ze swastyką na ramieniu dumnie prezentując nazistowski znak. Niedługo potem przyznał się do błędu w oficjalnym oświadczeniu.

To był kiepski wybór, jeśli chodzi o kostium i przepraszam za to. Bardzo mi przykro, jeśli wywołałem u kogoś jakąkolwiek zniewagę lub zakłopotanie, to był kiepski wybór kostiumów i przepraszam

Walka z nałogiem i wyjście na prostą

Po licznych wybrykach książę Harry został wysłany na odwyk, gdzie miał stawić czoła nie tylko uzależnieniu od alkoholu, ale także narkotyków.

Dzisiaj książę Harry się już ustatkował i nic nie wskazuje na to, że miałoby się to zmienić.. Z pewnością przyczynił się do tego związek z księżną Meghan.

A Wy jakiego Harry’ego wolicie? Tego rozrywkowego czy zdecydowanie bardziej ustatkowanego?

Może Cię zainteresować