×

Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków. ” To ostatni czas spokoju naszego”

Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków. Wizje najsłynniejszego, polskiego jasnowidza nie pozostawiają wątpliwości, że świat wkroczył w wyjątkowo trudny moment w dziejach. Czekają nas ciężkie czasy.

Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków

Chyba już każdy z nas zdążył się przyzwyczaić do katastroficznych, budzących grozę wizji Krzysztofa Jackowskiego. Znany w całej Polsce jasnowidz już niejednokrotnie zapowiadał nadejście III wojny światowej czy wprowadzenie stanu nadzwyczajnego.

Obserwując najświeższe wydarzenia na świecie, trudno nie zgodzić się, że Krzysztof Jackowski trafnie przewidział zaostrzenie się epidemii koronawirusa. Jasnowidz podtrzymuje swoje stanowisko i w najnowszym nagraniu opublikowany na YouTube stwierdza, że wydarzenia, których obecnie jesteśmy świadkami nie do końca da się wyjaśnić.

Ten czas doceniajcie, czas spokoju, bo czas, który się kończy… Drodzy znacie mnie, od kilku lat zapowiadałem coś, co umiejscowiłem na ten rok. Każdy widzi, co się wokół dzieje. Nie jesteśmy w stanie do końca zrozumieć, co się dzieje. Od momentu, kiedy sprawdziła się moja przepowiednia, którą mówiłem na temat brudnej bomby, od tego momentu jest bliski czas do tego, co będzie nas niepokoiło i czego będziemy się obawiać.

Rok 2020 jest wyjątkowy

Jasnowidz Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości, że specjalne kroki, które zostały podjęte ze względu na epidemię koronawirusa w rzeczywistości mają nas przygotować na coś znacznie gorszego.

Poważnego wydarzenia, które być może czeka za drzwiami. Obawiam się, że zaczyna spełniać się to, co umiejscowiłem na 2020 rok. Obawiam się, że jest to ostatni czas, z pewnymi zakłóceniami, ale ostatni czas spokoju naszego. To wisi na włosku. To się, obawiam, wydarzy (…) Rola Polski może być ważna i w pewnym sensie niebezpieczna.

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego spotkanie Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem, które miało miejsce przed I turą wyborów prezydenckich miało na celu omówienie udziału Polski w ważnym przedsięwzięciu, które dopiero za jakiś czas zostanie ogłoszone.

Nie sądzę, by Trump robił naszemu prezydentowi kampanię wyborczą, wydaje mi się, że chodziło o to, że nasze państwo mogło wyrazić zgodę, że gdy coś się będzie złego działo na świecie, to Polska może być wykorzystana jako punkt do powiedzmy… nawet ataków na jakieś państwa, nie my to będziemy robić, a wojska amerykańskie.

Jasnowidz uważa, że przełomowy moment dziejowy jest już bardzo blisko. Pod koniec sierpnia mogą nastąpić istotne ruchy militarne, które zapoczątkują wspomniane zmiany.

To jest bliskie… W okresie sierpnia możemy już się czuć niebezpiecznie, druga połowa sierpnia zacznie być już groźna. Potem się uspokoi.

Wizje Krzysztofa Jackowskiego już niejednokrotnie okazywały się trafne. Jednym z jego ostatnich sukcesów była zapowiedź eksplozji w Bejrucie.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), YouTube, Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować