×

Kryzys w związku Strasburgera? Młodsza żona widzi oznaki starości

Kryzys w związku Strasburgera? Takie plotki pojawiły się ostatnio na łamach kolorowej prasy. Oczywiście prezenter skomentował te doniesienia w najnowszym wywiadzie. Czyżby duża różnica wieku zaczęła być problemem?

Kryzys w związku Strasburgera?

75-letni Karol Strasburger ma młodszą o 37 lat żonę. Małgorzata Weremczuk jest trzecią małżonką Strasburgera. Ale to przy niej prezenter doczekał się pierwszego potomka. Trzy lata temu na świecie pojawiła córeczka pary – Laura.

Tabloidy od lat rozpisują się o rzekomych trudnościach w związku Strasburgera. Oczywiście te mają wynikać głównie z dużej różnicy wieku. Plotkowano, że prezenter nie wspiera młodej żony i nie pomaga jej w wychowywaniu dziecka. A ile w tym prawdy?

Małgorzata Weremczuk zdementowała te doniesienia. Co więcej, w rozmowie z „Super Expressem” stwierdziła:

Oczywiście mój mąż robi wszystko, by być ojcem na każdym szczeblu wychowawczym. Co więcej, w tym wszystkim nie zapomina, że jest mężem i przyjacielem. Znajduje dzielnie czas na wszystko i choć jest często potwornie zmęczony, jak wielu ludzi ciężko pracujących i godzących obowiązki rodzicielskie, to w tym odpoczynku razem także znajduje ukojenie i szczęście. To prawda – ma gorący okres w życiu zawodowym, ale to rodzina jest dla niego na pierwszym miejscu

– przekonywała Weremczuk.

„Jemu się chce wszystko”

Ostatnio para gościła w programie „Uwaga” TVN, gdzie opowiedziała o kulisach związku. Bezsprzecznie Weremczuk przekonuje, że jej mąż jest „młody duchem”.

Ja się starzeję, a jemu się chce wszystko

– powiedziała.

Jakbyście przypadkiem czytali gdzieś o rzekomym kryzysie, to u nas wygląda on mniej więcej, na co dzień tak

– dodał prezenter, wskazując na zdjęcie, na którym czule obejmuje żonę.

Oczywiście okazuje się, że różnica wieku, nawet duża, wcale nie musi być przeszkodą.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij