×

Kryzys w małżeństwie Dody i Emila Stępnia?! „U mnie nasila się irytacja”

Nastał kryzys w małżeństwie Dody? Fani są bardzo zaniepokojeni o związek swojej ulubienicy. Ostatnio piosenkarka zdecydowanie rzadziej pokazuje się z mężem. Natomiast w najnowszych zdjęciach na Instagramie próżno szukać ich wspólnych fotek. Najwidoczniej plotki zaczęły już denerwować samą Dodę. Jej słowa wyjaśniają wszystko.

Doda nie pokazuje męża na Instagramie

Dorota Rabczewska ma za sobą wiele mniej i bardziej burzliwych związków. Jednak wszystko zmieniło się, gdy Doda zaczęła pokazywać się z Emilem Stępniem. Wyglądało na to, że piosenkarka wreszcie znalazła tego jedynego. W dodatku maż wpłynął na to, że Doda coraz mniej chętnie dzieliła się z mediami swoim prywatnym życiem.

Fani podejrzewali kryzys w małżeństwie Dody

Doda rzadko zabierała Emila na ścianki, ale od czasu do czasu dzieliła się ich wspólnymi zdjęciami na Instagramie. Jednak internauci śledzący jej profil zauważyli, że ostatnio Stępień nie pojawia się w jej mediach społecznościowych. To sprawiło, że co bardziej dociekliwi fani zaczęli zastanawiać się, czy za taki stan rzeczy nie odpowiada przypadkiem małżeński kryzys.

Plotki o kryzysie podsycił także ostatni wyjazd Doroty Rabczewskiej. Doda wyjechała na tydzień do Tunezji. Ale w podróży nie towarzyszył jej mąż. Zamiast niego piosenkarka zabrała ze sobą przyjaciółkę.

Kryzys w małżeństwie Dody – co mówi sama zainteresowana?

Najwyraźniej kolejne doniesienia o problemach w związku w końcu zalazły Dodzie za skórę. Postanowiła odnieść się do rzekomo nasilającego się kryzysu w ostatnim wywiadzie z „Party”. Przy okazji wbiła małą szpileczkę innym gwiazdom, które pokazują wszystko w mediach społecznościowych:

A u mnie nasila się irytacja, kiedy ludzie wierzą w Instagram niczym w Boga. Przecież to bańka mydlana, łatwo można tym manipulować. Prawda jest taka, że postanowiłam nie upubliczniać małżeństwa. Znam popularne osoby, które dawno się rozstały z partnerami, a nadal wrzucają z nimi zdjęcia do internetu, bo na tym zarabiają. Instagram to nie jest prawdziwe życie, to nie jest nawet większy kawałek życia, a wszyscy uznają go za prawdę objawioną

Mimo dość dosadnych słów, niektórzy nadal nie chcą uwierzyć w to, że małżeństwo Dody nie przeżywa żadnego kryzysu. Jednak decyzja o zachowaniu prywatności związku wydaje się dość rozsądna, zwłaszcza jeśli spojrzymy na to, jak wyglądały inne, bardziej medialne związki gwiazdy. Wydaje nam się, że to powinno uciąć wszystkie spekulacje.

Wierzycie, że kryzys w małżeństwie Dody to tylko bezpodstawna plotka?

Źródła: www.plotek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij