×

Jak dziś wygląda Krysia z „Lokatorów”? 47-letnia aktorka cały czas powala urodą

Jak dziś wygląda Krysia z „Lokatorów”? 47-letnia Agnieszka Michalska gra w filmach, serialach oraz prowadzi swój kanał na YouTube, ale i tak wielu z nas kojarzy ją tylko i wyłącznie z roli szalonej Krysi z serialu, który swoją premierę miał ponad 19 lat temu!

Drzwi do sławy

Serial okazał się w tamtych czasach hitem i przez pięć lat cieszył telewidzów. Wszyscy pamiętamy uroczą brunetkę, do której z całą pewnością wzdychał niejeden facet – w końcu wtedy Agnieszka była dopiero przed trzydziestką. Ale ten czas leci!

TVP

Bez czerwonych dywanów

Wprawdzie serial był bardzo popularny, ale niekoniecznie otworzył drzwi do wielkiej kariery. Agnieszkę mogliśmy widzieć w „Pierwszej Miłości”, „Na Wspólnej”,”Ojcu Mateuszu” czy „Na dobre i na złe” Co ciekawe, w tych ostatnich dwóch produkcjach wystąpiła kilka razy na przestrzeni lat, ale wcielając się w zupełnie inne postaci. Czyżby autorzy tych seriali liczyli na to, że ludzie nie mają dobrej pamięci? ?

Krysia z

TVP

Życie prywatne aktorki

Przez kilkanaście lat Agnieszka była żoną aktora, Mariusza Drężka, z którym doczekała się syna. Rozwód wzięli w 2017 roku, ale dopiero teraz odważyli się o tym mówić. 47-latka w rozmowie z Karoliną Błaszkiewicz z „WP Kobieta” opowiedziała o tym okresie. Prawdopodobnie dopiero teraz była na to gotowa.

Po kilku latach prób utrzymania związku, doszliśmy do wniosku, że nie jest to możliwe. Nie wszystkie związki trwają całe życie

Krysia z „Lokatorów” – co o tej postaci sądzi dziś Agnieszka Michalska?

Serial nie był trampoliną do sukcesu, ale na pewno sprawił, że o młodej i zdolnej aktorce zrobiło się głośno. Problemem na pewno był fakt, że produkcja była stricte komediowa, co można pomyśleć, że zamykało Agnieszce drzwi do ról bardziej ambitnych. Co aktorka o tym sądzi? W jednym z wywiadów, którego udzieliła gazecie olsztyńskiej, mówi o „Lokatorach” i o czasie po tym serialu.

Natomiast w moim życiu zawodowym na pewno ważny był serial „Lokatorzy”, bo pochłonął mnie na dłuższy czas. Ten serial zamknął mi na chwilę drzwi do innego repertuaru. Musiałam zrezygnować dla niego z kilku rzeczy, czego w tamtych czasach trochę żałowałam. Z drugiej strony miał on na pewno też pozytywny wpływ na moje życie, bo wzrosła moja medialność, co — jak wiadomo — w tym zawodzie nie jest bez znaczenia

Pamiętacie Krysię?

Michalska Agnieszka

skrin z serialu „Na wspólnej”

Która rola aktorki jest najlepsza?

Może Cię zainteresować

zamknij