×

Nietypowe ogłoszenie o sprzedaży samochodu. Internauci je pokochali

Kreatywne ogłoszenie o sprzedaży samochodu z pewnością spowoduje, że zainteresuje się nim wielu kupców. Wydaje nam się, że w tym przypadku właśnie tak było. Dziś nie zobaczycie w sieci nic fajniejszego. Gwarantujemy!?

Kreatywne ogłoszenie o sprzedaży samochodu z Kamiennej Góry

Kto powiedział, że auto można sprzedać tylko za pomocą tradycyjnego ogłoszenia umieszczonego w gazecie czy serwisie internetowym? Posiadacz Opla Astry G z 1999 r. z Kamiennej Góry wpadł na pomysł, który stał się absolutnym hitem w mediach społecznościowych. Z pomocą przyjaciół i babci nagrał film, który znacznie wykracza poza tradycyjne ramy tego typu ogłoszeń, nawet tych filmowych.

Nie zobaczycie na nim zwykłego spaceru wokół samochodu. Właściciel opla zachował swoje ogłoszenie w konwencji reportażu. Powodem wszystkich kontrowersji jest oczywiście sprzedaż wspomnianego auta. W nagraniu możemy usłyszeć opinie osób z otoczenia sprzedawcy, m.in. jego babcię, która nie może pogodzić się z faktem sprzedaży tak świetnego samochodu:

Całe życie myślałam, że on wyrośnie na jakiegoś mądrego chłopaka. Ale widzę, że wyrósł na idiotę

Później jest nie mniej ciekawie…

Film, który podbija sieć

Nagraniu, które umieszczono między innymi na Facebooku, towarzyszy także link do serwisu ogłoszeniowego, w którym znajduje się anons pomysłowego sprzedawcy. Stamtąd możemy dowiedzieć się wielu szczegółów związanych z autem.

Jak coś, to Opel serio na sprzedaż.https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-zarejestrowany-w-kraju-ID6CAmR6.html#e9ba1a681d

Opublikowany przez Michała Barszczewskiego Czwartek, 7 listopada 2019

Właścicielowi gratulujemy kreatywności!

Źródła: www.facebook.com
Fotografie: Facebook.com

Może Cię zainteresować

zamknij