×

Krawczykowi i Zając udało się dogadać. Aktor spędza Wielkanoc razem z synami

Kiedy Mikołaja Krawczyk sześć lat temu rozstał się z Anetą Zając dla Agnieszki Włodarczyk, fani byli kompletnie zdruzgotani.

Krawczyk twierdził, że nowa partnerka poznana na planie filmowym „Pierwszej miłości” razem z nim jest „jednym ciałem astralnym”

Podczas wywiadu wyjaśnił, że to wszechświat chciał, aby wspólnie stworzyli związek i Aneta Zając nie powinna mieć o to żadnych roszczeń. W końcu z przeznaczeniem się nie dyskutuje.

Oprócz tego, że aktor zachował się nieelegancko i zostawił rodzinę dla innej kobiety, nie płacił regularnie alimentów na dzieci

Anecie Zając nie pozostało nic innego jak samodzielnie wyjść na prostą i stać się wzorem do naśladowania dla swoich dzieci. Wielu fanów wspierało ją w trudnych chwilach i gorąco kibicowało, by w końcu udało jej się pozbierać.

Mimo, że minęło dość sporo czasu, Aneta wciąż miała ogromny żal do Mikołaja o to, co się między nimi wydarzyło

Jednak braku alimentów na synów nie miała zamiaru puścić płazem i w końcu złożyła do sądu pozew. Ta metoda najwyraźniej poskutkowała i w tym roku Mikołaj Krawczyk święta Wielkanocne spędził z synami.

Zdjęciem z radosnego wydarzenia pochwalił się na Instagramie. Być może zwaśnionej parze w końcu uda się znaleźć nić porozumienia ?

Może Cię zainteresować

zamknij