×

Śmieszne życzenia wielkanocne, które sprawią frajdę adresatowi. Choć lepiej nie wysyłaj ich do szefa

Śmieszne życzenia wielkanocne – czemu nie? Zwłaszcza jeśli mamy zamiar wysłać je do swoich przyjaciół. Niech będą nie tylko dowodem tego, że o nich pamiętamy, ale i przypomnieniem, że mamy świadomość ogromnego poczucia humoru ich adresata. Zanim przystąpicie do rozsyłania, nie zapomnijcie, że do szefa lepiej wysłać jednak odrobinę poważniejsze – nigdy nie wiadomo, co mu w głowie siedzi… Dlatego na koniec dorzucimy też i te klasyczne życzenia wielkanocne.

Życzenia na Wielkanoc – kartka czy sms?

Święta Wielkiej Nocy zbliżają się dużymi krokami, dlatego warto powoli zacząć się do nich przygotowywać. Zastanówmy się np. nad życzeniami wielkanocnymi – ich formą oraz treścią. Im bardziej będą się wyróżniać, tym lepiej, ale pamiętajmy przede wszystkim o tym, aby dopasować je do adresata. O malowaniu świeżo mytych, chłopskich jaj lepiej pisać do kolegi, niż do wspomnianego już szefa czy babci.

śmieszne życzenia wielkanocne zdjęcie 1

A co z formą? Czasy mamy takie, że coraz mniej osób wysyła kartki świąteczne – zastąpiły je zwykłe sms’y, bądź mms’y. Może to trochę smutne, ale przynajmniej mamy pewność, że pisząc je bezpośrednio na telefon danej osoby, nie przeczyta ich nikt niepożądany. Dlatego może ponieść nas fantazja! Jeśli wolicie jednak te tradycyjne rozwiązania, możecie przecież postawić na kartkę, ale tę na której umieścicie poniższe
życzenia wielkanocne, lepiej ukryjcie w kopercie… ;-)

wielkanoc zdjęcie 2

Śmieszne życzenia wielkanocne – inspirujcie się do woli!

Wesołego królika, co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!

Życzę Ci, by na tę Wielkanoc robotę w kuchni odwalił za Ciebie zając, baranek potem posprzątał stoły, a Tobie żeby zostały… obżarstwo i pierdoły!

Dzisiaj z rana bez gadania
bierz się do jaj malowania.
Maluj wszystkie bez wyjątku,
i te z majtek i te z wrzątku!

zabawne życzenia wielkanocne zdjęcie 3

Kolorowych jajeczek, rozczochranych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu wielkiego lania!

Idą Święta Wielkiej Nocy, maluj jajca bez pomocy, jedno czarne drugie białe i miej życie doskonałe. Idź je święcić jak co roku – te w koszyku, nie te w kroku. A gdy wszystko już będzie przygotowane, to święta na pewno będą udane!

Na Wielkanoc od króliczka, niech Ci wpadną do koszyczka niezła kasa i kiełbasa, radość życia, coś do picia i na miłość chęci tyle, byś miał wszystko inne w…tyle!

Umyj jajka, upiecz babkę, złap królika, kup sikawkę! Bo Wielkanoc już nadchodzi, więc się bawić nie zaszkodzi. Lecz uważaj też na kaca, bo we wtorek czeka praca…

życzenia wielkanocne zdjęcie 4

Klasyczne życzenia wielkanocne

Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, szalonego i wyjątkowo mokrego śmigusa-dyngusa oraz samych słonecznych i cudownych dni

Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości, w poniedziałek dużo wody – to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, Świąt wesołych oraz zdrowych!

Życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych pięknem budzącej się do życia wiosny. Pogody w sercu i radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego święconego w gronie najbliższych

To jak? Podobają Wam się te śmieszne życzenia wielkanocne?

Jeśli tak, to zobaczcie również, kilka naszych podpowiedzi na temat tego, jak dekorować pisanki. Z nami doskonale przygotujecie się na Wielkanoc!

Może Cię zainteresować

zamknij