in ,

Aneta Zając wróciła do swojego byłego. Znów między nimi zaiskrzyło

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Aneta Zając rozstała się z Patrykiem Ignaczakiem. Okazuje się, że ich uczucie nadal nie wygasło. Podobno wrócili do siebie po wspólnej kolacji.

Byli dla siebie stworzeni

Aneta i Patryk byli ze sobą od zeszłego roku. Wszystkim wydawało się, że aktorce w końcu poszczęściło się w miłości. Oboje mieli dzieci z poprzedniego związku i jeśli wierzyć doniesieniom portali plotkarskich, Patryk bardzo imponował aktorce podejściem do wychowania.

Aneta Zając wróciła do swojego byłego. Znów między nimi zaiskrzyło
UdostępnijInstagram

Pod koniec lutego media rozpisywały się o ich rozstaniu. Według rozmów z osobami z ich środowiska, przyczyną rozstania były „inne życiowe priorytety”. Mimo to, oboje nadal się ze sobą przyjaźnili.

Aneta Zając wróciła do swojego byłego. Znów między nimi zaiskrzyło
UdostępnijInstagram

Uczucie odżyło

Najwidoczniej oboje musieli dojść do porozumienia w kwestii priorytetów. Według „Faktu” znowu między nimi zaiskrzyło. Jak donosi ich informator:

Gdy Patryk miał problem z córeczką, a jej matki nie było akurat w Polsce, zgłosił się po pomoc do Anety. Jako doświadczona matka 8-letnich bliźniaków w przeszłości służyła mu już dobrymi rodzicielskimi radami.

W ramach podziękowania Patryk zaprosił Anetę na kolację. Od słowa do słowa, aż w końcu stwierdzili, że niepotrzebnie się rozstali i znów chcą być razem. A Patryk obiecał mocno ograniczyć swoje zawodowe zobowiązania

Jeśli rzeczywiście do siebie wrócili, to życzymy im dużo szczęścia.

Źródło: pomponik.pl | Fotografie: Instagram | Miniatura wpisu: Instagram