×

Aneta Zając wróciła do swojego byłego. Znów między nimi zaiskrzyło

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Aneta Zając rozstała się z Patrykiem Ignaczakiem. Okazuje się, że ich uczucie nadal nie wygasło. Podobno wrócili do siebie po wspólnej kolacji.

Byli dla siebie stworzeni

Aneta i Patryk byli ze sobą od zeszłego roku. Wszystkim wydawało się, że aktorce w końcu poszczęściło się w miłości. Oboje mieli dzieci z poprzedniego związku i jeśli wierzyć doniesieniom portali plotkarskich, Patryk bardzo imponował aktorce podejściem do wychowania.

Pod koniec lutego media rozpisywały się o ich rozstaniu. Według rozmów z osobami z ich środowiska, przyczyną rozstania były „inne życiowe priorytety”. Mimo to, oboje nadal się ze sobą przyjaźnili.

Uczucie odżyło

Najwidoczniej oboje musieli dojść do porozumienia w kwestii priorytetów. Według „Faktu” znowu między nimi zaiskrzyło. Jak donosi ich informator:

Gdy Patryk miał problem z córeczką, a jej matki nie było akurat w Polsce, zgłosił się po pomoc do Anety. Jako doświadczona matka 8-letnich bliźniaków w przeszłości służyła mu już dobrymi rodzicielskimi radami.

W ramach podziękowania Patryk zaprosił Anetę na kolację. Od słowa do słowa, aż w końcu stwierdzili, że niepotrzebnie się rozstali i znów chcą być razem. A Patryk obiecał mocno ograniczyć swoje zawodowe zobowiązania

Jeśli rzeczywiście do siebie wrócili, to życzymy im dużo szczęścia.

Polecane

Może Cię zainteresować