×

Prawdziwy „dramat” Anny Muchy w święta. Oburzona aktorka skarży się w sieci

Anna Mucha skarży się na zamknięte sklepy, czyli niezwykły dramat celebrytki. Najwyraźniej aktorka nie była w stanie pojąć, że w święta zwykli obywatele mają czelność odpoczywać…

Anna Mucha skarży się na zamknięte sklepy

Czy można zrobić zakupy przed Świętami Wielkanocnymi, aby uniknąć problemów z zaopatrzeniem? Można. Jednakże takie działania najwyraźniej przerastają polskich celebrytów pokroju Anny Muchy. Aktorka skarżyła się na swoim InstaStory, że nie może zrobić zakupów w trakcie świąt.

Celebrytka musiała także ponarzekać na fakt, że katolicy mogą obchodzić swoje święta w spokoju. Wszak wolność od pracy jest karygodna, gdy aktorka takiego pokroju chce zrobić zakupy:

Gdzie w Warszawie ateiści, agnostycy i innowiercy robią zakupy w święta? Wody szukam, gałki muszkatołowej szukam.

Mucha skarży się na zamknięte sklepy
Instagram

Aktorka chyba zapomniała, że święta wielkanocne dotyczą wszystkich, bez względu na wyznanie. Ustawowo są to dni wolne od pracy, a państwo nie bardzo ingeruje w kwestie tego, czy ktoś jest katolikiem czy nie.

Jednakże Mucha mogła w końcu odtrąbić zwycięstwo – udało się jej znaleźć czynny sklep! Oczywiście błyskawicznie pochwaliła się sukcesem w sieci:

No to update ze świątecznych warszawskich ulic (…) Azjaci nas uratują, jest całkiem nieźle zaopatrzony sklep i ten sklep rzeczywiście jest zawsze albo prawie zawsze czynny. I tak jak powiedziałam, jest całkiem nieźle zaopatrzony nie tylko w polskie specjały, ale także azjatyckie. Gdyby komuś już żur bokami wychodził.

Mucha skarży się na zamknięte sklepy
Instagram

Większość internautów jednak nie doceniła walki o gałkę muszkatołową. Wytykają celebrytce małostkowość, ignorancję oraz brak poszanowania dla ludzi. Zarzucają jej także to, że jak na kobietę mającą 40 lat, dalej nie nauczyła się, że święta to okres wolny od pracy.

„Wyjątkowa” aktorka

Anna Mucha dała się poznać jako nietuzinkowa postać show-biznesu. Kilkanaście lat temu była związana z Kubą Wojewódzkim, z którym do dzisiaj utrzymuje bliskie kontakty. Ich obserwujący od lat spekulują, czy to tylko zwykła przyjaźń, a może coś więcej. Aktorka wielokrotnie dementowała plotki, sama zaś chwaliła się nowym chłopakiem Jakubem Wonsem.

W trakcie tegorocznej WOŚP celebrytka wystawiła na aukcję swoją… szczękę. O rekwizyt z planu filmowego Patryka Vegi walczyła zawrotna ilość użytkowników w liczbie dziewięciu allegrowiczów. Ostatecznie gadżet o wątpliwej wartości kolekcjonerskiej został sprzedany za kwotę 1475 złotych. Najpewniej trafił w ręce gorącego fana twórczości Vegi albo kogoś, kto po prostu chciał dołożyć swoją cegiełkę w trakcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Obecnie Anna Mucha króluje na Instagramie oraz pracuje zawodowo. Nie licząc występów u Patryka Vegi, aktorka pracuje na planie serialu “Komisarz Mama”.

Jesteście dumni, że Annie udało się znaleźć otwarty sklep w Wielką Sobotę?

Mucha skarży się na zamknięte sklepy
Instagram

Anna Mucha odważnie o LGBT

Źródła: goniec.pl, www.pudelek.pl, www.onet.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij