×

Mama śpi z 3-latkiem na kanapie w salonie. Kiedy się budzi, widzi go w kałuży krwi na dywanie

Anjelica Sipa z York w Pensylwanii (USA) razem z 3-letnim synkiem Daemirem i kotem Opie drzemała sobie w salonie. W jednej chwili usłyszała odgłos tłuczonego szkła i ogłuszający strzał, który przeszedł przez cały pokój. Nie myślała o niczym innym tylko o tym, czy z jej dzieckiem wszystko w porządku.

Potrzebowałam tylko paru sekund, aby zrozumieć, co się stało. W pierwszej chwili od razu zaczęłam wzrokiem szukać mojego synka. Na szczęście spał spokojnie – był cały. Niestety szybko zauważyłam też, że obok na dywanie jest duża plama krwi. Wtedy zrozumiałam, że ranny został nasz ukochany kotek.

Kula trafiła kotka, który leżał na kanapie pod oknem.

Pocisk przeszedł przez jego głowę, kark, ramię i żebra. Następnie wyszedł z jego małego ciałka i zatrzymał się na poduszce – tuż obok głowy dziecka!

Opie strasznie ucierpiał. Anjelice jest bardzo przykro, że jej ukochane zwierzę musi przechodzić teraz przez taki ból. Wierzy jednak, że kot zrobił to, aby ratować jej 3-letniego synka.

Kobieta nie wyobrażała sobie, że mogłaby uśpić małego bohatera.

Mimo, że leczenie było naprawdę kosztowne, nawet przez chwilę się nie wahała. Weterynarz wystawił samotnej matce rachunek na tysiąc dolarów. To bardzo dużo, ale kobieta obiecała sobie, że jakoś sobie poradzi.

O całej historii usłyszeli ludzie o dużym sercu, którzy zorganizowali zbiórkę. Dzięki nim udało się zebrać ponad 3000 dolarów. Wystarczyło w sam raz na leczenie i naprawę szkód w domu.

Może Cię zainteresować

zamknij