×

Przez 5 km niósł swoją 6-miesięczną córkę na rękach w czasie powodzi. Gdy poznasz powód, uronisz łzę

Stan Andhra Pradesh w południowo-zachodniej części Indii jest zalany przez ulewne deszcze, które doprowadziły do powodzi w 2016 roku. Tysiące ludzi straciło domy lub są odcięci od świata. Dokładnie tak samo jest we Kudumusare, która przez powódź nie ma kontaktu z innymi. Problem pojawia się, gdy kogoś dosięgnie choroba, tak jak stało się w przypadku 6-miesięcznej córki Satiabu Pangi. Dziewczynka dostała wysokiej gorączki i jej stan był poważny. Ojciec nie mógł czekać na to aż woda opadnie. Zaczął działać od razu.

Zdecydował się przez pięć kilometrów nieść dziecko na rękach nad swoją głową. Nie miał pojęcia, jaka droga go czeka. Wiedział jednak, że musi ratować swoją córkę i to było dla niego najważniejsze.

Przez ponad dwie godziny szedł z uniesionymi ramionami, które pod koniec niesamowicie go bolały. W końcu udało mu się dojść do szpitala w Chintapalli, gdzie od razu przyjęto jego córkę.

Zdjęcie mężczyzny obiegło cały świat i pokazało, ile rodzic jest w stanie zrobić dla swojego dziecka. Jego dobro jest najważniejsze na świecie.

Może Cię zainteresować