×

Koszmarny wypadek w wesołym miasteczku. Karuzela runęła wraz z ludźmi, są ranni

Koszmarny wypadek w wesołym miasteczku: karuzela runęła na ziemię z wysokości kilkunastu metrów. Wśród rannych są kobiety i dzieci. Do sieci trafiło nagranie, na którym zarejestrowano moment katastrofy.

Koszmarny wypadek w wesołym miasteczku

W indyjskim mieście Mohali miejscowa ludność bawiła się podczas festynu. Jedną z największych atrakcji było wesołe miasteczko, w ramach którego goście mogli skorzystać m.in. z imponującej karuzeli, wysokiej na 15 metrów. Jednak właśnie ta wysokość okazała się pułapką.

Amatorzy takich karuzeli przeważnie liczą na przypływ adrenaliny i powierzają swoje bezpieczeństwo w ręce obcych osób. Niestety bywa i tak, że finał zabawy jest dramatyczny… W Mahali karuzela runęła na ziemię wraz z bawiącymi się ludźmi. Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę (4 września) ok. godz. 22:00.

Są ranni

Według indyjskich mediów, w związku z katastrofą karuzeli aż 16 osób zostało rannych. Wśród nich są głównie kobiety i dzieci.

Do sieci trafiły nagrania, wykonane przez świadków zajścia. Słychać na nich ogromny huk i głośny krzyk przerażonych uczestników zabawy.

 

Czy maszyna posiadała niezbędne atesty bezpieczeństwa? Czy organizatorzy zabawy mieli pozwolenie od władz miasta? Na te pytania na razie trudno odpowiedzieć, ponieważ organizatorzy festynu uciekli, gdy doszło do wypadku. Zabawa miała trwać do 11 września, zakończyła się jednak znacznie wcześniej.

Na szczęście nie ma informacji o ofiarach śmiertelnych. Spośród kilkunastu rannych dwie osoby są w ciężkim stanie.

Fotografie: Twitter.com (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować