×

Koszmarny finał wakacji w Turcji! 22-letnia Polka zgwałcona i zrzucona z balkonu

Koszmarny finał wakacji w Turcji: 22-letnia Marcelina z Rybnika trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami. Wbrew temu, co początkowo twierdzono, nie jest ofiarą nieszczęśliwego wypadku. Jak informują tureckie media, dziewczyna została zgwałcona i wypchnięta z balkonu. Sprawcą ma być 26-letni Polak.

Koszmarny finał wakacji w Turcji

Marcelina pochodzi z Rybnika. Wyjechała do tureckiego miasta Bodrum (południowo-zachodnia Turcja) w lipcu. Dziewczynę przywieziono do miejscowego szpitala z poważnymi obrażeniami. Miała liczne złamania, m.in. miednicy, a także uraz głowy. Bliscy Marceliny przekazali, że dziewczyna spadła z trzeciego piętra. Później do mediów dotarły kolejne, wstrząsające informacje. Jak się okazało, prawdopodobnie nie był to nieszczęśliwy wypadek…

Portal Rybnik.dlawas.info rzucił nowe światło na tę sprawę. Dziennikarze dotarli do tureckich mediów, które informują, że Marcelina była na wakacjach w Bodrum z 26-letnim znajomym – studentem z Polski. Mężczyzna miał zgwałcić 22-latkę, a następnie wypchnąć ją z balkonu.

Według tureckiego serwisu Haber Ankara, 26-letni Polak został ujęty przez policję.

Koszmarny finał wakacji w Turcji 1
Zrzutka

22-letnia Marcelina z Rybnika zgwałcona i wypchnięta z balkonu na wakacjach w Turcji

Rybnicki serwis, powołując się na wiadomości przekazane przez tureckich dziennikarzy, informuje, że przed tragicznymi wydarzeniami między 22-latką i 26-latkiem doszło do kłótni. Para piła też alkohol.

Bliscy Marceliny nie chcą komentować tej sprawy. Dziewczyna przebywa już w Polsce i trwa zbiórka środków na leczenie 22-latki.

Koszmarny finał wakacji w Turcji
zrzutka.pl

Na temat szczegółów sprawy milczy również polskie MSZ.

Sprawa poszkodowanej w Bodrum – w Turcji – obywatelki polskiej i związanych z nią okoliczności, jest znana Konsulatowi Generalnemu RP w Stambule, który pozostaje w kontakcie z miejscowymi władzami prowadzącymi dochodzenie, podejmując stosowne działania z zakresu pomocy konsularnej. Z uwagi na charakter zdarzenia, toczące się postępowanie oraz przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, urząd konsularny oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie udzielają bliższych informacji w tej sprawie

– przekazano w komunikacie Biura Rzecznika Prasowego MSZ.

Fotografie: Zrzutka (miniatura wpisu), Zrzutka.pl

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij