×

Bogacz oświadczył się ukochanej, ale dostał kosza. Dziewczyna wiedziała, co robi

Z pewnością nie tak wyobrażał sobie finał swoich zaręczyn bohater nagrania, którego personalia nie są znane. Młody mężczyzna chciał przekonać swoją wybrankę do małżeństwa nie tylko pięknym pierścionkiem, ale także pomarańczowym Lamborghini, którym podjechał pod centrum handlowe. Piękne auto zrobiło spore wrażenie, bowiem wokół niego zgromadziły się tłumy. Nie przekonało jednak pochodzącej z Rosji wybranki jego serca.

Piękna oprawa

Bogacz czekał na swoją ukochaną pod centru handlowym Wanda Plaza w chińskim Changsha w prowincji Hunan. To właśnie tam postanowił się jej oświadczyć. W tym celu wszystko starannie przygotował – miał ze sobą kwiaty, pierścionek, przyjechał sportowym samochodem, zadbał o balony, a nawet fajerwerki. 

Partnerka dała mu kosza

Tłum ludzi, który zgromadził się wokół bogacza, postanowił uwiecznić ten niezwykły moment na nagraniu. Nikt jednak nie podejrzewał, że taki będzie finał całej sprawy. Kiedy mężczyzna uklęknął przed swoją wybranką, ta najzwyczajniej w świecie dała mu kosza, po czum próbowała odejść. Bogacz robił jednak wszystko, aby ją zatrzymać i przekonać do wspólnej przyszłości. Doszło pomiędzy nimi do wymiany zdań, po czym zniesmaczona dziewczyna odpycha mężczyznę i odchodzi szybkim krokiem.

Bogacz się oświadczył, dostał kosza. Jego reakcja wprawia w osłupienie

Nie mógł się z tym pogodzić

Mężczyzna nie potrafił uwierzyć, że kobieta nie przyjęła pierścionka i odrzuciła wszystko, co dla niej miał. Zszokowany tym, co się wydarzyło, wpadł w szał rzucając bukietem kwiatów i przewracając scenę, na której ustawione były promocyjne produkty. 

Nagranie w całego zdarzenia trafiło do sieci i podzieliło internautów

Podczas gdy niektórzy uważają, że Rosjanka powinna wyjść za mężczyznę ze względu na to, że jest bogaty, inni twierdzą, że podjęła słuszną decyzję, ponieważ reakcja adoratora wskazuje na to, że nie jest on odpowiednim mężczyzną na męża.

Też tak uważacie?

Nagranie z nieudanych zaręczyn możesz obejrzeć poniżej

Może Cię zainteresować

zamknij