×

Znany polityk wszedł w bieliźnie do sklepu. „Król jest nagi”

Janusz Korwin-Mikke w samej bieliźnie wszedł do sklepu. Jeden z przechodniów uwiecznił sytuację na zdjęciu i wrzucił do sieci. To wywołało falę prześmiewczych komentarzy.

Janusz Korwin-Mikke w samej bieliźnie

Jeśli szewc bez butów chodzi, to kto chodzi w samych majtkach? Mamy rozwiązanie zagadki – to znany polityk, jeden z liderów Konfederacji.

Janusz Korwin-Mikke słynie z niekonwencjonalnych poglądów i zachowań. Nie stroni od kontrowersyjnych wypowiedzi i sprawia wrażenie człowieka, którego nie obchodzi „co ludzie powiedzą” czy pomyślą. Jedno trzeba mu przyznać – gdy inni politycy starają się zachować pozory w niemal każdej sytuacji, Korwin-Mikke jest wierny swoim przekonaniom, niczego nie udaje i nie zmienia zdania w obawie, że inni go nie zaakceptują.

<a href=Twitter">

Twitter

Jeden z liderów Konfederacji słynie z kontrowersyjnych strojów i dość specyficznego gustu. Chociaż ma 79 lat, energii nadal mu nie brakuje. Można wręcz powiedzieć, że zachował młodzieńczy wigor i dowcip.

Ostatnio polityk zszokował wszystkich, wchodząc do sklepu w Otwocku przyodziany jedynie w bieliznę.

„Nowe szaty cesarza”

Dużo się mówi o turystach, którzy wypoczywają w nadmorskich kurortach i półnadzy wchodzą do sklepów po zakupy. Ale niektórzy nie potrzebują żadnych kurortów, by eksponować swoje ciało podczas zakupów.

Widok lidera Konfederacji w samych majtkach nie mógł pozostać niezauważony. Jeden z przechodniów postanowił uwiecznić lidera Konfederacji, paradującego po ulicy w samej bieliźnie.

<a href=Twitter">

Twitter

Opublikowane zdjęcie wzbudziło falę zainteresowania i komentarzy internautów. Wśród nich nie brakuje także tych prześmiewczych:

Jednak widać, że król jest nagi

Nowe szaty cesarza

Któż z nas nie poszedł w gaciach po węgiel na grilla niech pierwszy rzuci kamień!

Musi się tak obnosić z byciem sobą? Nie może być sobie Korwinem u siebie w domu? Tam mogły przechodzić dzieci

<a href=Twitter">

Twitter

Widok polityka w samych majtkach wywołał takie poruszenie, że Janusz Korwin-Mikke postanowił odnieść się do sprawy:

Przy robocie w ogródku wyskoczyłem na chwilkę coś kupić. Nie chciało mi się ubierać, bo ubieranie ze złamanym palcem jest trudne. Żona mnie podwiozła, wyskoczyłem i wróciłem do domu

Cóż, 79-latek najwyraźniej nie ma żadnych kompleksów związanych ze swoim ciałem i nie ma problemów z tym, by je eksponować. Kto wie, może na fali ruchu „body positive” politycy-seniorzy zaczną brać przykład z Korwina? Lech Wałęsa już chętnie odsłania ciało, pozując do zdjęć w jacuzzi. Może to i dobrze świadczy o polityku, jeśli nie ma nic do ukrycia.

Fotografie:

Może Cię zainteresować