×

Poparzona 15-latka wstydziła się iść na szkolny bal. Samotny wieczór przerwał dzwonek do drzwi

Wypadki mogą przytrafić się każdemu. Czasem nawet zachowanie ostrożności nie jest w stanie uchronić nas przed niespodziewanym niebezpieczeństwem. W bardzo bolesny sposób przekonała się o tym 15-letnia Korryn Bachner.

Bezmyślny kolega

Korryn wraz z przyjaciółmi siedziała przy ognisku. W pewnym momencie jeden z kolegów wylał na nią kanister benzyny. Nieodpowiedzialne zachowanie nastolatka doprowadziło do eksplozji i kilkanaście osób doznało poważnych poparzeń.

Another 2nd place finish!!! We'll take it! So proud of this girl and how hard she has worked!!!

Opublikowany przez Ellen Starzyk Bachner Niedziela, 10 grudnia 2017

Przerażające chwile

Choć dwanaście osób doznało obrażeń, w najgorszym stanie była Korryn. Dziewczyna płonęła przez dobrych kilka minut, zanim przyjechała karetka. Sytuacja wyglądała przerażająco, a wszechogarniająca panika nie ułatwiała udzielenia pomocy.

Poparzenia

Dziewczyna przeżyła tragiczny wypadek, jednak oparzenia trzeciego stopnia obejmowały ponad 90 procent jej twarzy. Przez kilka tygodni walczyła o życie w szpitalu. Gdy jej stan się ustabilizował, czekała ją seria operacji plastycznych, by choć odrobinę poprawić wygląd.

Yesterday the Umpires at the last home Varsity baseball game dedicated the game to their biggest fan and she got the game ball! #ramstrong

Opublikowany przez Ellen Starzyk Bachner Sobota, 19 maja 2018

Życie po wypadku

Korryn wcześniej była popularną cheerleaderką, miała wielu przyjaciół i wiodła beztroskie życie. Teraz cała jej głowa była owinięta bandażami, a szpital opuściła zaledwie tydzień przed wyczekiwanym szkolnym balem. Z góry założyła, że w tym roku nie pojawi się na zabawie z przyjaciółmi.

How it all began! So glad her coaches from Lombard Falcons we're there to see it! Thanks so much for coming Amy Duffie and Missy! Her face lit up when she saw you!!! (It won't let me tag you Missy!)

Opublikowany przez Ellen Starzyk Bachner Sobota, 13 stycznia 2018

Bal

Korryn zdecydowała opuścić szkolną zabawę z kilku powodów. Choć obawiała się infekcji, wstydziła się swojego wyglądu i bandaży zakrywających jej twarz. Bała się reakcji rówieśników i tego, że wszystkie oczy tego dnia będą skierowane na nią. Było jej przykro, że ominie ją tak wielkie wydarzenie, którym wszyscy żyli miesiącami.

Wspaniała randka

Korryn musiała także odwołać swoją randkę. Z wielkim żalem powiedziała Jonathanowi Ayali, by znalazł inną dziewczynę na szkolny bal. Choć nastolatka wielką noc planowała spędzić samotnie w domu, jej przyjaciele i Jonathan mieli wobec niej zupełnie inne plany.

Opublikowany przez Ellen Starzyk Bachner Niedziela, 13 maja 2018

Niespodzianka

Zamiast smucić się z powodu balu, 15-latka starała się skupić na pozytywnych rzeczach i swoich marzenia. Z myśli jednak wyrwał ją dzwonek do drzwi. Kiedy zobaczyła, kto stoi w progu, nie mogła uwierzyć własnym oczom. To był Jonathan i kilku najbliższych znajomych.

Opublikowany przez Ellen Starzyk Bachner Niedziela, 13 maja 2018

Zmiana miejsca

Najpierw Korryn myślała, że przyszli tylko życzyć jej miłej nocy. Oni jednak przygotowali dla niej znacznie większą niespodziankę. Udekorowali piwnicę, by wyglądała jak sala balowa. Skoro Korryn nie mogła przyjść na zabawę, zabawa przyszła do niej!

Opublikowany przez Ellen Starzyk Bachner Niedziela, 13 maja 2018

Szczęśliwy finał

Nastolatka nie posiadała się z radości. Nie mogła uwierzyć, że przyjaciele zadbali o wszystko i tak ciężko pracowali, by sprawić jej radość. Sami też zrezygnowali ze szkolnego balu, by móc go spędzić z Korryn. Szczęśliwym łzom tego wieczoru nie było końca.

Opublikowany przez Ellen Starzyk Bachner Niedziela, 13 maja 2018

Korryn przekonała się, że może liczyć na przyjaciół, co pomogło przetrwać jej ten trudny okres i z optymizmem patrzy w przyszłość

Może Cię zainteresować