×

Kontrowersyjna stylizacja Kim Kardashian. Wybrała nietypowe nakrycie głowy

Kontrowersyjna stylizacja Kim Kardashian. Celebrytka lubi się wyróżniać, a jej ubiór danego dnia śledzą miliony. Na ulicach Nowego Jorku pojawiła się w stylizacji, obok której nie można było przejść obojętnie.

Reklama

Rodzinne imperium Kardashianów

Kardashian to nazwisko, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Niektórzy fani ryzykują wiele, żeby upodobnić się do Kim, a każdy jej krok jest dokładnie śledzony przez paparazzi. Kiedy pojawiła się w Nowym Jorku w związku ze zbliżającą się MET Galą, zszokowała wszystkich swoim strojem.

Kontrowersyjna stylizacja Kim Kardashian

Styl Kim Kardashian zdecydowanie można ocenić jako seksowny. Dopasowane ubrania, skóra i lateks to rzeczy, których nie brakuje w szafie celebrytki. Jest również właścicielką marki odzieżowej SKIMS, gdzie można kupić dopasowaną bieliznę wyszczuplającą. Pierwszy drop wyprzedał się w kilka chwil i kolekcja okazała się ogromnym sukcesem!

Reklama

Kiedy fotoreporterzy „złapali” Kim na nowojorskiej ulicy przez chwilę zastanawiali się, czy to na pewno ona. Wszystko przez… osobliwe nakrycie głowy.

Kontrowersyjna stylizacja Kim Kardashian

Instagram

Inspiracja mężem

W podobnych stylizacjach pokazywał się już Kanye West. W takich workach wystąpił na jednym z pokazów mody i swoim koncercie. Żona poszła w jego ślady i zaprezentowała światu nietypowy outfit.

Reklama

Jej pojawienie się w Nowym Jorku związane jest ze zbliżającą się MET Galą. Jest to jedno z największych świąt świata mody, podczas którego tłumy gwiazd prezentują się w stylizacjach, o których jest głośno przez kolejne miesiące.

Jak można się domyślić, Kim Kardashian już rozpoczęła przygotowania do tej imprezy.

Reklama

Kontrowersyjna stylizacja Kim Kardashian. Jak Ci się podoba?

Kontrowersyjna stylizacja Kim Kardashian
Instagram

Może Cię zainteresować