×

Te zapierające dech w piersiach zdjęcia wygrały konkurs National Geohraphic. Są niesamowite!

Znany na całym świecie magazyn, program telewizyjny, a przede wszystkim ogromna marka zbudowała swoją popularność prezentując najpiękniejsze i egzotyczne miejsca naszej planety nie tylko w formie pisemnej czy filmowej, ale przede wszystkim dzięki zjawiskowym i niepowtarzalnym fotografiom.

Każdego miesiąca najlepsze zdjęcia w wysokiej rozdzielczości wypełniają portfolio National Geographic. Marka co roku organizuje znany na całym świecie konkurs fotograficzny. Startują w nim zarówno amatorzy, jak i inne osoby spoza Nat Geo. To świetna szansa dla fotografów z całego świata, aby zaprezentować swoje prace.

Zwycięzcy konkursu National Geographic Traveler 2016 zostali ogłoszeniu w lipcu. Nie trzeba być znawcą, aby stwierdzić, że zdjęcia są GENIALNE!

Wydawać by się mogło, że ostatnimi czasy na świecie dzieją się same złe rzeczy, a otoczenie staje się co raz brzydsze. Ataki terrorystyczne, dramaty polityczne – słyszymy o tym na co dzień. Dobrze jest popatrzeć na takie zdjęcia jak te, które przypominają nam o tym jak wciąż piękny jest otaczający nas świat.

Aby zrobić takie zdjęcia jak te, fotografowie często poświęcają godziny, aby osiągnąć niesamowity efekt! Wspinają się na dachy, latają śmigłowcami, a nawet narażają własne życie, aby uchwycić ten jeden moment, ulotne piękno. Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że później każdy z nas może je podziwiać. Dziękujemy!

Może Cię zainteresować

zamknij