×

Komunia córki Moniki Chwajoł pełna przepychu. Była dorożka i wystawne przyjęcie

Była „Królowa życia” uwielbia celebrować w życiu każdy moment. Dlatego pierwsza komunia córki Moniki Chwajoł musiała być z dużą pompą. Na przyjęcie cała rodzina podjechała dorożką, a sama impreza była pełna przepychu.

Medialny rozgłos

Monika Chwajoł zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w popularnym reality show TTV „Królowe życia”. Widzom dała się poznać jako przebojowa bizneswoman, współwłaścicielka firmy transportowej i mama dwóch córek – Nicole i Michelle. I chociaż wystąpiła tylko w jednej edycji, do dzisiaj cieszy się sporą popularnością i zainteresowaniem mediów.

Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją obecnie ponad 78,9 tys. osób. Była „Królowa życia” chętnie dzieli się elementami swojego prywatnego życia. Pokazuje, jak spędza czas z rodziną, a także chwali się swoimi aktualnymi projektami zawodowymi.

W trakcie weekendu majowego Monika Chwajoł trafiła do szpitala. Nie zabrakło więc na jej profilu zdjęcia ze szpitalnego łóżka. W poście zwróciła się natomiast z apelem do swoich obserwatorów:

Życie płata różne figle. To, co zawsze powtarzam, żeby cieszyć się życiem, każdą chwilą, minutą, a nawet sekundą. Otaczajcie się kochającymi ludźmi i dzielcie się z nimi szczęściem i uśmiechem, warto poświecić nawet minutę dla Rodziny, Przyjaciół, bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam jutro. Jak to mój małżonek mówi, że ze mnie to taki okaz zdrowia, wysportowana, zdrowy styl życia, a tu jednak na chorobę i różne przypadki nie ma mocnych. Kochani pozdrawiam Was serdecznie ze szpitalnego łóżeczka, taka majóweczka u mnie.

Gwiazda TTV zdradziła także, że od ponad 2 tygodni zmaga się ze stanem zapalnym i nawet lekarze nie wiedzą, co jej dolega. Pomimo chwilowej słabości, Monika Chwajoł nie mogła przegapić tak ważnej uroczystości, jak pierwsza komunia święta jej córki.

Sama uroczystość odbyła się z wielką pompą.

Komunia córki Moniki Chwajoł

Jak podaje serwis Pudelek, w sobotę (15 maja) 10-letnia Michelle przystąpiła do pierwszej komunii świętej w Bazylice Świętej Trójcy w Krakowie. Monika Chwajoł zrobiła wszystko, co było w jej mocy, aby wszyscy na długo zapamiętali to wydarzenie.

Z tej okazji była „Królowa życia” wynajęła biało-złotą dorożkę, która zawiozła całą rodzinkę do jednej z najdroższych restauracji w Krakowie. Samo przyjęcie odbyło się w bajkowej scenografii w kolorystyce złota i śnieżnej bieli. Celebrytka zamówiła także specjalną ściankę do zdjęć oraz instalację z balonów.

Ależ wczoraj był piękny dzień! Cała cudowna rodzina. Michelle jak aniołek, piękna pogoda i magiczny klimat

– napisała celebrytka.

Gościom podano wykwintne dania takie jak „rosół z pieczonej kaczki z pierożkami i tymiankiem” oraz „szynka pieczona w miodzie”. Natomiast dzieci zabawiał specjalnie wynajęty na tę okazję magik.

Jednakże największe wrażenie zapewne robiły niezwykle kosztowne podarunki. 10-letnia Michelle otrzymała m.in. telefon iPhone 12, zegarek watch Apple i profesjonalną maszynę do wyrzutu piłek tenisowych (Michelle bierze udział w turniejach tenisowych).

Co uważacie o takiej organizacji przyjęcia komunijnego?

Gwiazda disco polo Magda Narożna komentuje stylizację na komunii córki

Źródła: www.pudelek.pl, kobieta.onet.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować