×

Kolumbijska modelka zostanie mamą. Dziecko urodzi… jej partner

Kolumbijska modelka zostanie mamą. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że dziecko urodzi  jej partner. Szczęśliwa para nie może doczekać się pierwszego wspólnego potomka. Chłopiec ma już wybrane imię – Ariel.

Partner modelki jest już w ósmym miesiącu ciąży.

Kolumbijska modelka zostanie mamą

Danna Sultana to pochodząca z Kolumbii tancerka, modelka i artystka. Dorastała w bardzo konserwatywnej rodzinie, dlatego wcześnie opuściła dom.

Popularność zyskała dzięki udziałowi w reallity show: „Colombia Has Talent”. To otworzyło jej drzwi do kariery. Dannę coraz częściej zapraszano do kolejnych programów telewizyjnych. Jako rozpoznawalna modelka i tancerka, podróżowała po całym świecie. W końcu poznała miłość swojego życia – Estebana Landrau. Owocem tej miłości jest synek Ariel, który pojawi się na świecie już za miesiąc.

Tyle że chłopca urodzi nie Danna, a Esteban…

Zapłodnienie metodą naturalną

To jedna z najbardziej niezwykłych par na świecie. Danna i Esteban tworzą związek transpłciowy. Danna Sultana urodziła się jako mężczyzna, a Esteban Landrau był portorykańską kobietą.

Siła i niezwykłość ich uczucia sprawiła, że para ma wielu fanów na całym świecie, którzy razem z nimi odliczają czas do narodzin potomka. Jak podają media, Danna i Esteban poczęli dziecko metodą naturalną, ponieważ oboje nie przeszli operacji usunięcia genitaliów.

„Love is love”

Jakiś czas temu na swoim koncie na Instagramie para umieściła zdjęcie, opatrzone podpisem „Love is love”.

View this post on Instagram

#LoveIsLove #transpregnancy #amorTransgenero

A post shared by Ðanna Sultana (@dannasultana) on

Według komentatorów, związek Danny i Estebana daje nadzieję innym transpłciowym osobom, które marzą o posiadaniu dzieci.

Małżonkowie wyglądają na bardzo zakochanych i szczęśliwych. Niedawno urządzili dla dziecka baby shower, a relacja z wydarzenia trafiła na platformę YouTube.

Według lekarzy ciąża przebiega prawidłowo, a Ariel ma być dużym, zdrowym chłopcem.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij