×

Kolejny wnuk Magdy Gessler. Syn restauratorki zdradził tajemnicę rodzinną

Kolejny wnuk Magdy Gessler? Gwiazda znana m.in. z „Kuchennych rewolucji” pomimo silnej osobowości i nieposkromionego temperamentu dość dobrze dogaduje się ze swoimi dziećmi. Restauratorka ceni życie rodzinne, a odkąd dowiedziała się, że zostanie babcią coraz chętniej spędza czas z najbliższymi. Wkrótce rodzina Gessler może się jeszcze bardziej powiększyć!

Tadeusz Muller chce zostać ojcem?

Magda Gessler niejednokrotnie dawała do zrozumienia, że priorytetem są dla niej jej dzieci. Niedawno, gdy media obiegła wspaniała wiadomość o ciąży Lary Gessler, syn restauratorki Tadeusz Muller stwierdził, że i on chciałby mieć dziecko.

Choć mężczyzna nie jest zbyt chętny do udzielania mediom wywiadów, to tym razem zrobił wyjątek. Przyznał, że jego siostra bardzo go zainspirowała do rodzicielstwa.

Muszę przyznać, że ciąża Lary trochę mnie zainspirowała, żebym i ja już został tatą. Zobaczymy więc, co przyniesie niedaleka przyszłość.

Przypomnijmy, że Tadeusz Muller od wielu lat tworzy udany związek z Blanką Zawadą. Para rzadko pojawia się publicznie i być może, dlatego ich relacja jest tak trwała. Słowa Tadeusza wprawiły w osłupienie większość fanów, ponieważ Ci nie spodziewali się, że mężczyzna marzy o większej rodzinie. Syn znanej restauratorki wyznał, że jego organizm jest zdolny, aby spłodzić potomka, jednak chciałby adoptować dziecko i w ten sposób obdarzyć miłością kogoś, kto cierpią jej niedostatek.

Jestem zdrowy i nie ma żadnych przeciwwskazań, żebym miał swoje biologiczne dziecko. Ale na świecie jest tyle niekochanych dzieci, że mam dużą potrzebę podzielenia się z nimi miłością.

Kolejny wnuk Magdy Gessler

Choć Tadeusz Muller i Blanka Zawadzka są ze sobą już od 13 lat, to jednak nie chcą brać ślubu. Wyznają nowoczesny system wartości, według którego małżeństwo jest jedynie swego rodzaju formalnością. Muller zaznacza, że pochodzi z rodziny protestanckiej, w której adopcja dzieci była czymś zupełnie normalnym, w związku z czym chciałby kontynuować tę tradycję.

Pochodzę z protestanckiej rodziny, dlatego też tradycja adopcyjna nie jest mi obca. Wychowywałem się z dziećmi z mojej rodziny, które zostały adoptowane i dla mnie myślenie w tych kategoriach jest naturalne. (…) Adopcja jest mi znacznie bliższa. Nie mam też potrzeby powielania własnych genów.

Tadeusz Muller jest dzieckiem Magdy Gessler ze związku z Volkhartem Müllerem, który w latach 80. był korespondentem tygodnika „Der Spiegel” w Madrycie. Restauratorka poznała mężczyznę podczas studiów w Hiszpanii. Lara Gessler jest natomiast przyrodnią siostrą Tadeusza ze związku matki z drugim mężem, Piotrem Gesslerem.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij