×

Skoczył na bungee z 2-letnią córeczką w ramionach. Nagranie przeraża

Skoczył na bungee z 2-letnią córeczką w ramionach. Jakiś czas temu do sieci trafiło kontrowersyjne nagranie Mohda Redha Rozlana. Gwiazda malezyjskiej telewizji i miłośnik sportów ekstremalnych, postanowiła skoczyć na bungee… Ku przerażaniu wielu rodziców mężczyzna zrobił to wraz ze swoją 2-letnią córeczką.

On kask miał…a Ona?

Nieodpowiedzialny ojciec był przypięty psami bezpieczeństwa i miał założony kask, w czasie gdy jego 2-letnia córeczka, jak podają niektóre media, nie miała dosłownie nic… Chociaż on sam twierdzi, że zabezpieczeń nie było po prostu widać. Skok wykonał z 60-metrowego mostu, pod którym przepływała rwąca rzeka. Jak nietrudno dostrzec, znajdowało się tam też wiele głazów.

Skoczył na bungee z 2-letnią córeczką w ramionach

30-latek w rozmowie z indiatimes.com oburzony zaznaczył:

Mekka sama chciała skoczyć. Do niczego jej nie zmuszałem. Dziecko miało na sobie zabezpieczenia, ale na wideo są one słabo widoczne

Po skoku, o którym pisały prawie wszystkie media, Mohda w kolejnych wywiadach oczywiście dementuje informacje o braku zabezpieczeń. Uparcie podkreśla, że dziewczynka miała na sobie kask oraz pasy. Jednak nie były one dobrze widoczne. Co więcej, dodaje również, że 2-latce tak bardzo się podobało, że chciała powtórzyć skok…

Choć od tych wydarzeń minął już dłuższy czas, to wielu wciąż nie może zapomnieć tego szokującego nagrania.

Dostrzegacie te zabezpieczenia lub kask?

Kiedyś pisaliśmy też o wypadku młodej kobiety. Ona również marzyła o tym, aby poczuć przypływ adrenaliny. Niestety nie skończyło się to dla niej dobrze. Zginęła. Wszystko dlatego, że skacząc na bungee, źle zrozumiała instruktora.

Źródła: www.youtube.com
Fotografie: Youtube (miniatura wpisu), www.youtube.com

Może Cię zainteresować

zamknij