×

Kobieta zdjęła majtki na poczcie i włożyła je na głowę. Wtedy ją obsłużono

Kobieta zdjęła majtki na poczcie i założyła je na głowę. W ten sposób „na szybko” na oczach klientów i urzędników sporządziła sobie maseczkę ochronną. Pewnie trudno byłoby w to uwierzyć, gdyby nie nagranie, które wyciekło do Internetu.

Problematyczne maseczki ochronne

Epidemia koronawirusa zmieniła nie do poznania życie ludzi na całym świecie. Choć już niebawem w Polsce zostanie wdrożony czwarty etap odmrażania gospodarki i częściowo zniesiony obowiązek noszenia maseczek ochronnych, to w wielu krajach, w tym na Ukrainie, wciąż jest on respektowany.

W Kijowie doszło do szokującego incydentu. Jedna z klientek poczty, zgłosiła się, aby odebrać paczkę. Pracownicy odmówili obsłużenia kobiety, ponieważ nie miała na twarzy maseczki ochronnej.

Kobieta zdjęła majtki na poczcie

Wówczas, ku zaskoczeniu wszystkich zebranych w pomieszczeniu osób, klientka zdjęła spodnie, a następnie majtki. Długo się nie zastanawiając, zakryła nimi nos oraz usta i… z powrotem ubrała spodnie.

Zdarzenie miało miejsce w prywatnym oddziale firmy pocztowej Nova Poshta w Kijowie. Incydent został nagrany przez kamery monitoringu zainstalowane w placówce. Niedługo później nagranie trafiło do sieci i wywołało falę komentarzy ze strony internautów.

Zgodnie z ustaleniami ukraińskiego serwisu, który opublikował wideo w sieci, kobieta ostatecznie odebrała swoją paczkę. Przedstawiciel firmy pocztowej Novej Poshty wydał oświadczenie dla portalu Vgrode. Potwierdził, że zdarzenie rzeczywiście miało miejsce.

Co ciekawe, wobec kobiety nie zostały wyciągnięte żadne konsekwencje. Fakt publicznego obnażania nie doczekał się nawet zgłoszenia na policję. Za to pracownicy poczty, którzy opublikowali nagranie w sieci, poniosą surowe konsekwencje.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować