×

Kobieta wpadła pod samochód i została przygnieciona przez pojazd. Jednak pokrzywdzona może mówić o prawdziwym szczęściu! Tłum błyskawicznie zareagował!

Auto przygniotło kobietę

W niedzielę prawie tuzin osób podniosło SUV-a, by uratować kobietę, która wpadła pod samochód. Znalazła się w pułapce po tym, jak najwyraźniej została przejechana na Lower East Side.

Materiał opublikowany na Twitterze pokazuje, że przechodnie pędzą do czarnego SUV-a na skrzyżowaniu ulic Delancey i Norfolk, a następnie przechylają go na bok, aby wyciągnąć pieszą.

Colby Droscher, który opublikował wideo i zdjęcie wypowiedział się dla The Post, że był o jedną przecznicę dalej, gdy usłyszał krzyki oraz widział ludzi biegnących w jedną stronę:

Gdy się zbliżyłem, wokół skrzyżowania gromadziły się wielkie tłumy. Nagle wszyscy pobiegli podnieść samochód. Wszystko stało się tak szybko.

Poszkodowana trafiła do szpitala

Gdy uwolniono kobietę, ta leżąca na asfalcie zaczęła używać telefonu. Uwieczniono tę chwilę na zdjęciu, jak i całą akcję ratunkową odpowiednich służb.

25-latka została przetransportowana do szpitala. Na szczęście doznała tylko powierzchownych obrażeń i obyło się bez złamania.

Rzecznik lokalnej policji powiedział, że posterunek otrzymał zgłoszenie o 17:10. Poinformował, że jedna osoba została przetransportowana do szpitala w Bellevue. Nie wiadomo jak auto przygniotło kobietę.

Źródła: www.o2.pl, nypost.com, www.insider.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube

Może Cię zainteresować