×

Ta kobieta ważyła prawie pół tony! Sytuacja, która przytrafiła się w jej życiu, odmieniła wszystko

Otyłość jest ogromnym problemem, szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Mayra Rosales na co dzień mieszka w Teksasie i dopiero tragedia, która dotknęła jej rodzinę odmieniła jej życie. Aż trudno uwierzyć, że kiedyś ta kobieta ważyła prawie pół tony!

Kobieta ważyła prawie pół tony

Choć ciężko w to uwierzyć, jeszcze jakiś czas temu ważyła… 453 kg!

TLC

Gdy w 2008 r. doszło do rodzinnej tragedii, Mayra wpadła w depresję.

Siostra otyłej kobiety niechcący zabiła swojego 2-letniego syna, jednak 34-latka zeznała zupełnie inaczej. Broniła siostry i wzięła winę na siebie, twierdząc, że chłopiec zmarł, bo… sama przygniotła go ciałem. Nie chciała, aby pozostałe dzieci wychowywały się bez mamy, która miałaby odsiadywać wyrok za zabójstwo.

W końcu rolę się jednak odwróciły i kobieta przyznała się do winy. Kiedy sąd skazał ją na 15 lat więzienia, to Rosales musiała zająć się siostrzeńcami.

To dla nich postanowiła się zmienić i wziąć również los w swoje ręce. W krótkim odstępie czasu przeszła aż 11 zabiegów.

Od 2011 r. straciła już 360 kilogramów i ma zamiar stracić kolejne 15. Rosales przyznała, że to, jak postrzega żywność uległo całkowitej zmianie. Zamiast żyć dla jedzenia, teraz je po to, aby żyć!

Facebook

To jedna z największych przemian o jakich słyszał świat. Wiele otyłych osób zaczęło czerpać inspirację z historii Rosales i postanowiło zmienić swoje życie na lepsze.

Pamiętajmy, że nadzieja umiera ostatnia. Mamy tylko jedno życie i trzeba o nie walczyć, bo z pewnością jest tego warte.

Może Cię zainteresować

zamknij