×

Ponętna 22-latka stawiała mu drinki w klubie. Rano bardzo żałował tej szybkiej znajomości

Ta historia pokazuje, że nie tylko mężczyźni potrafią być agresywni wobec kobiet, ale i kobiety wiedzą, jak się zachować, aby zmanipulować panów i doprowadzić do ich klęski.

24-letni mieszkaniec Krakowa wybrał się do klubu w centrum miasta. Nie spodziewał, się że miły wieczór skończy się dla niego w taki sposób

W lokalu poznał piękną 22-latkę, która zaczęła stawiać mu drinki. Podobało mu się to, że tak atrakcyjna kobieta zwróciła na niego uwagę i nie odstępuje go na krok. Niestety okazało się, że nie miała wobec niego dobrych zamiarów, a ich krótki romans skończył się splądrowaniem całego jego mieszkania.

Z mieszkania zniknął laptop, telefon komórkowy i pieniądze. Wszystkie rzeczy o łącznej wartości 10 000 zł

Gdy mężczyzna obudził się i zorientował, że jego mieszkanie zostało splądrowane, połączył fakty i uświadomił sobie, że został ofiarą ponętnej 22-latki. Powiadomił szybko policję, która ustaliła, że młoda kobieta nie działała sama. Razem z nią w klubie było dwóch mężczyzn, którzy tylko czekali aż 24-latek będzie na tyle nieświadomy, że wyjdzie z nimi z klubu do mieszkania.

Sebastian Gleń, rzecznik prasowy małopolskiej policji, powiedział: „Zatrzymani usłyszeli zarzut rozboju, za co grozi do 12 lat więzienia. Jeden z nich odpowie za ten czyn w warunkach tzw. recydywy, co powoduje zwiększenie wymiaru kary”.

Mężczyźni spędzą 3 miesiące w areszcie, a młoda kobieta została objęta nadzorem policyjnym

*zdjecie ma charakter poglądowy

Polecane

Może Cię zainteresować