×

78-letnia Kobieta Kot sfotografowana z narzeczonym. Jest od niej 27 lat młodszy

78-letnia Jocelyn Wildenstein jest znana światu jako „Kobieta Kot”. Oczywiście przypięta jej ksywka nie wzięła się znikąd. Zawdzięcza ją prawdopodobnie licznym operacjom plastycznym, które upodobniły ją do futrzanego zwierzaka. Ona sama nie przyznaje się jednak do ingerencji ze strony chirurgów i uważa, że jej uroda jest wynikiem szwajcarskiego pochodzenia i wydatności kości policzkowych. Podobnego zdania jest jej narzeczony, 51-letni projektant Lloud Klein.

„Jocelyn zawsze tak wyglądała”

Lloud Klein przyznaje, że zakochał się w swojej partnerce od pierwszego wejrzenia. Jego uwagę podobno zwróciły jej hipnotyzujące oczy i niespotykana uroda. Uroda, która jego zdaniem nie jest zasługą operacji plastycznych.

Nie rozumiem, o co mediom chodzi z tą kobietą kotem, bo Jocelyn zawsze tak wyglądała. Nigdy nie zrobiła nic, by zmienić twarz. Mam jej zdjęcia z czasów, gdy miała 16 lat i wyglądała dokładnie tak samo jak dzisiaj… Pracuję w modzie i oglądam wszystkie te supermodelki i najpiękniejsze kobiety na wybiegach, ale Jocelyn ma do zaoferowania coś, czego nie mają inne kobiety – osobowość – mówi Lloud Klein

Kobieta kot z narzeczonym
Instagram

Kobieta Kot z narzeczonym

Kobieta Kot z narzeczonym została ostatnio przyłapana przez paparazzi w Miami podczas jednej z imprez. Pasują do siebie?

Kobieta Kot z narzeczonym
Imgur

Tak 78-latka wyglądała w młodości

Kobieta Kot z narzeczonym
Instagram

Swoją drogą wierzycie, że Jocelyn Wildenstein zawdzięcza swój wygląd naturze?

Kobieta Kot z narzeczonym
Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij