×

10 typowych zwrotów, które każdy mężczyzna usłyszał od swojej kobiety przynajmniej raz

Mężczyźni i kobiety mają wiele wspólnego, ale jest też wiele rzeczy, które nas od siebie najzwyczajniej w świecie różnią. Zdecydowanie mamy różne sposoby komunikowania się, co może prowadzić do problemów i zabawnych sytuacji. Jeśli chcecie poznać prawdę o kobietach, czytajcie dalej.

1. „O nic mi nie chodzi”

W tym momencie powinno zapalić się czerwone światełko. U kobiety to powiedzenie znaczy więcej niż może się wydawać! Nie ma takiej sytuacji, że może chodzić po prostu 'o nic'.

2. „Czy wyglądam w tym grubo?”

Uważaj! To przebiegłe pytanie, od którego zależy, jak miło spędzicie wieczór. Jeśli powiesz TAK, wiedz, że usłyszysz: „Rozumiem, czyli Twoim zdaniem jestem gruba”. Jeśli powiesz NIE, dowiesz się że w ogóle się nie interesujesz swoją kobietą i nie jesteś z nią szczery.

3. „Rób, co chcesz!”

Oj nie! Panowie, nie idźcie tą drogą, to zasadzka! I jeśli koledzy dzwonią w wolny wieczór i proponują wyjście do kina, a Wasza kobieta powie „Rób, co chcesz”, możecie być pewni, że gdy wrócicie, będziecie mieć w domu ciche dni.

4. „Nie jestem głodna”

Dobra rada: gdy zamawiasz sobie jedzenie, pytając swoją kobietę, czy będzie coś jeść, a ona powie, że nie, bądź pewien, że i tak będzie podkradać frytki i wypijać colę.

5. „Czy Ty w ogóle mnie słuchasz?”

W tym przypadku zawsze musisz przytakiwać i faktycznie słuchać. Chwila nieuwagi i będziesz spać w salonie na kanapie. Mogą paść pytania kontrolne dotyczące tego o czym wcześniej mówiła Twoja partnerka!

6. „Będę gotowa za 5 minut”

No nie. Niejeden się głowił i chciał dojść do tego, czym kieruje się kobieta, gdy mówi, że za chwilę będzie gotowa. Co możesz zrobić w te 5 minut? Spokojnie zjedz, wyjdź z psem, poukładaj płyty i zacznij rozdział ulubionej książki. Masz czas…

7. „Musimy porozmawiać”

Gdy usłyszysz to, wchodząc do domu, wiedz, że coś się dzieje. Od razu starasz sobie przypomnieć, co robiłeś przed wyjściem do pracy, czy skarpetki odłożyłeś na miejsce i czy deska została opuszczona… Te słowa brzmią jak najsurowszy wyrok i nigdy nie wróżą niczego dobrego.

8. „Dobra, nie kłóćmy się już”

Już wydaje Ci się, że wszystko wraca na dobre tory, ale nie łudź się! Przy najbliższej możliwej okazji ta sytuacja zostanie Ci wypomniana i będziecie do niej wracać latami…

9. „Naprawdę teraz musisz to robić?!”

Myślisz sobie: „No tak”, ale tego nie powiesz, bo wiesz, że zacznie się kłótnia, której nie chcesz przed przyjściem gości. Zastanawiasz się wtedy, co złego jest w tym, żeby sobie chwilę pograć.

10. „Boli mnie głowa”

Szach mat. Sytuacja nie do pokonania. Nic na to nie poradzisz, nie da się z tym walczyć. Każdy facet usłyszał to choć raz w życiu i wie, że to nic przyjemnego – zwłaszcza, gdy dzieci są u dziadków.

Może Cię zainteresować

zamknij