×

Od 30 lat jedyny kolor ubrań, jaki nosi to różowy. Całe jej mieszkanie wygląda jak landrynka

W 1980 roku w dniu urodzin, Kitten Kay Sera od stóp do głów ubrana była na różowo. Od tamtej pory kobieta nie założyła ubrań w innym kolorze.

Dziś, 52-letnia Kitten, po ponad 35 latach nie tylko nosi różowe ubrania, ale dosłownie wszystko co posiada jest różowe.

Nazywana „różową damą Hollywood” kobieta przekształciła swój wizerunek w biznes. Gdziekolwiek pojawi się ze swoim pieskiem, przyciąga wzrok żywiołowym kolorem.

Kitten Kay Sera pochodzi z Teksasu. Jednak 15 lat temu przeniosła się do Los Angeles, gdyż twierdzi, że w Hollywood ma znacznie więcej możliwości.

Kitten bardzo, ale to bardzo lubi różowy. Kiedyś nawet była blondynką, jednak miłość do różu sprawiła, że dziś jej wygląd nieco się zmienił.

Mieszkanie Kitten również jest różowe. Warto sprecyzować, że wszystko co się tam znajduje, choć ma różne odcienie, jednak nadal jest różowe.

Kitten sama w sobie jest marką. W Hollywood praktycznie nie ma osoby, która nie kojarzyłaby różowej damy. Łatwo się więc domyślić jak prezentuje się jej garderoba.

Wystrój wnętrz jest równie oszałamiający jak jego ekscentryczna właścicielka. Jednak to kwota jaką Kitten wydała na mieszkanie powala.

Różowe przedmioty pochłonęły ponad 1 milion dolarów. Oczywiście kwota nie zawiera ceny samego mieszkania.

Kitten otwarcie przyznaje, że rocznie wydaje 28 tysięcy dolarów na upiększenie wnętrza. Nie zapominajmy, że nawet piesek jest różowy.

Sierść Miss Kisses farbowana jest sokiem z buraków. Wszystko zostało uzgodnione z weterynarzem, więc suczka jest całkowicie zdrowa i bezpieczna.

Kobieta musi pałać do różowego ogromną miłością. Osobiście nie mamy pojęcia jak długo udałoby się nam wytrzymać w takim pomieszczeniu.

Kitten często udostępnia swoje mieszkanie do sesji zdjęciowych dla magazynów i celebrytów.

Paris Hilton często odwiedza Kitten. Obydwie kochają różowy, choć doskonale wiemy która z pań jest większa miłośniczką.

Aktorka Ruby Rose również odwiedziła mieszkanie Kitten podczas sesji zdjęciowej dla magazynu Galore.

Kitten twierdzi, ze nie potrafi żyć bez ulubionego koloru, stąd jej ekscentryczny wygląd i styl życia.

Może Cię zainteresować