×

Rusin opublikowała zdjęcie ze swoim partnerem. Rzadko dodaje tak prywatne fotografie

Kinga Rusin rzadko publikuje fotografie ze swoim partnerem. Jednak dzisiaj dziennikarka zaskoczyła wielu. Dodała zdjęcie z Markiem Kujawą.

Instagram Kingi wypełniony jest całą masą zdjęć z podróży do różnych zakątków świata. Ale na fotografiach przoduje głównie ona sama, rzadziej pojawia się w towarzystwie córek, a jeszcze mniej widać zdjęć, na których pozuje razem z ukochanym. Dzisiaj się to zmieniło ?

Na Instagramie Kingi pojawiło się zdjęcie z Markiem Kujawą

Łączy ich nie tylko życie prywatne, ale również praca. Dziennikarka i adwokat mają podobne pasje i zamiłowanie do aktywnego spędzania czasu, co chociażby widać na załączonym zdjęciu.

Postanowiliśmy z Markiem połączyć pożyteczne z przyjemnym i osobiście szukać, po całym świecie?, biznesowych możliwości dla naszych kosmetyków Pat&Rub?* (tak NASZYCH, bo jesteśmy wyłącznymi wspólnikami w firmie)

Jeździmy w różne miejsca, na różnych kontynentach, żeby poznać najnowsze technologie, czy przetestować nieznane jeszcze u nas surowce. Non stop będziemy udoskonalać nasze produkty, a ostatnio zaskoczyliśmy Was kilkoma nowościami, które w mig podbiły Wasze serca i stały się bestsellerami w naszym sklepie www.patandrub.eu (kremy BB, krem SPF50, eko żel do mycia twarzy, mleczko do demakijażu)

Kinga Rusin z Markiem Kujawą

Mamy takie założenie, żeby czas spędzony w podróży dzielić równo między pracę, a przyjemności, stąd na moim instagramie tyle zdjęć z różnych pięknych zakątków??. Nigdy nie zalegamy w jednym miejscu, resorcie czy na plaży. Wyciskamy z naszych pobytów w różnych egzotycznych destynacjach ile się da?! Łodzią, samochodem, na piechotę zwiedzamy najciekawsze zakątki, zasięgamy języka u lokalesów, odkrywamy miejsca, do których często nie zaglądają turyści.

Po takiej biznesowo-przygodowej wyprawie jesteśmy wykończeni, ale przeszczęśliwi. A efekty naszych poszukiwań poznacie już wkrótce w kolejnych nowościach Pat&Rub. Zaskoczymy Was jeszcze nie raz!

Zdjęcie z Markiem Kujawą spodobało się fanom

Kinga Rusin z Markiem Kujawą

To tylko niektóre z komentarzy pod wspólnym zdjęciem z Markiem Kujawą:

Ooo no nareszcie „Boski Marek” !

Świetny duet, oby tak dalej… ??

Dumny Pan Marek że stoi u Pani boku i wpatrzony w Panią jak w obrazek❤️ uwielbiam taki widok związku ???❤️

Super , przykład ze można razem pracować i żyć . Jestem pod wrażeniem ❤️❤️❤️❤️

Polecane

Może Cię zainteresować