×

Kinga Duda popadła w okropny nałóg. Prezydent z małżonką bardzo martwią się o jej zdrowie

Kiedy córka prezydenta po raz pierwszy została przyłapana na swoim uzależnieniu miała zaledwie 19 lat. Wtedy jej zdjęcia obiegły cały Internet. Wszyscy myśleli, że udało jej się zwalczyć nałóg. Niestety, ostatnio Kinga Duda znowu do niego wróciła.

Kinga Duda nałogowo pali

Zdjęcia palącej córki prezydenta, co jakiś czas pojawiały się w sieci. Od jakiegoś czasu wszystko ucichło i zakładano, że Kinga Duda rzuciła nałóg. Tak, jak jej tata po objęciu najwyższego urzędu w kraju.

Niestety, jak podaje serwis Planeta.pl córka prezydenta została przyłapana z papierosem. Podobno Kinga wróciła do nałogu, gdy podjęła swoją pierwszą pracę.

Niestety, nikt nie jest idealny. Prawnicy żyją w ogromnym stresem, który rozładowują dzięki nałogom. Jednak Agata Duda martwi się o zdrowie córki, tak jak i jej dziadek, Jan Duda – ojciec prezydenta Polski. Jeszcze w 2017 r. mówił na temat palenia papierosów:

To bardzo zły nawyk. Palenie szkodzi, podobnie jak niezdrowe jedzenie. Trzeba skończyć z tym nałogiem. Poza tym niewygodnie jest być palaczem, trzeba wychodzić na zewnątrz, robić zamieszanie. Mam nadzieję, że będę też tak zdeterminowany jak mój syn, jeśli chodzi o papierosy

 

Prezydent daje zły przykład?

Nie zapominajmy, że tata Kingi zanim został prezydentem bardzo dużo palił. Jak wspomina Agata Duda, w stresowych sytuacjach sięgał po papierosa „jeden za drugim”. W końcu przy wsparciu żony, prezydent porzucił nałóg.

Jeśli chodzi o napoje wysokoprocentowe, to jak sam Andrzej Duda w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim przyznał, abstynentem nie jest:

No, alkohol, no… Wie pan, alkohol nie jest w Polsce czymś jakimś nienormalnym. […] Nie jestem abstynentem. Nie, nie, nie. Nie jestem abstynentem. Podchodzę do sprawy normalnie, po prostu. Nie należy przesadzać. Ani w jedną, ani w drugą stronę.

Co sądzicie o nałogu córki prezydenta? Powinna rzucić palenie?

Źródła: www.pomponik.pl, www.planeta.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować