×

Kim jest zięć Adama Małysza? Córka legendarnego skoczka właśnie wyszła za mąż!

Córka legendarnego skoczka w ubiegłą sobotę powiedziała „tak”! Coraz więcej zdjęć z uroczystości pojawia się w mediach społecznościowych. Jednak wiele osób wciąż zastanawia się, kim jest zięć Adama Małysza?

Ukochana córeczka tatusia

Tuż przed swoimi 24. urodzinami Karolina Małysz wzięła ślub. Jedyna córka małżeństwa Małyszów zaczyna nowe życie u boku swojego wybranka.

Chociaż Karolina jest córką znanego na całym świecie skoczka i legendy tej dyscypliny – na co dzień raczej stroni od fleszy i ścianek. Niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Nie ukrywa jednak tego, że od kilku lat jest szczęśliwie zakochana w Kamilu Czyżu.

Kamil jest rok starszy ode mnie. Oświadczył się po pięciu latach. To mój pierwszy chłopak tak na poważnie

– napisała na swoim profilu na Instagramie.

Kamil Czyż oświadczył się córce Adama Małysza w Barcelonie, a po siedmiu latach związku młodzi postanowili wziąć ślub. O tym wydarzeniu mówiło się od dawna!

Kim jest zięć Adama Małysza? Ma nietypowe hobby

Adam Małysz po zakończeniu swojej kariery skoczka rozpoczął przygodę z rajdami samochodowymi. Jego świeżo upieczony zięć ma podobne zainteresowania!

Kamil Czyż jest miłośnikiem motoryzacji i startuje w wyścigach motocyklowych enduro oraz na quadach. Pochodzi również z Wisły, czyli rodzinnego miasta rodziny Małyszów. Na pewno nie brakuje mu tematów do rozmowy z teściem.

Małyszowie nie kryją zachwycenia swoim zięciem

O dobre przyjęcie do rodziny Kamil Czyż nie musiał się martwić. Adam Małysz wraz z żoną Izabelą są zachwyceni wybrankiem swojej córki.

Jest to wspaniały chłopak. Jeszcze nigdy nie dałam mu reprymendy

– mówiła Izabela Małysz w rozmowie z Pomponikiem.

Adam Małysz również nie kryje zadowolenia ze swojego zięcia.

Fajny z niego chłopak, z żoną go bardzo lubimy

– powiedział były skoczek narciarski w rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie.

Trzeba przyznać, że Kamil Czyż wiedział, jak zjednać sobie teściów. Myślisz, że kibicuje swojej teściowej podczas jej występów w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”?

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij