×

Justyna Żyła wysłała wiadomość do żony Małysza. Przechodziła przez to samo

Justyna Żyła wysłała wiadomość do żony Małysza. Postanowiła ją wesprzeć, ponieważ niedawno przechodziła przez to samo. Teraz to Iza Małysz weźmie udział w „Tańcu z Gwiazdami”. Czy poradzi sobie lepiej niż Justyna?

Żyła zmasakrowana w Tańcu z Gwiazdami

Trzeba przyznać, że występy Justyny Żyły w „Tańcu z Gwiazdami” zapisały się w historii programu. Ale raczej nie tak chciałaby być zapamiętana Żyła… Jurorzy i widzowie nie mieli dla niej żadnej litości. W 1. odcinku 9. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” celebrytka pobiła niechlubny rekord – razem z Tomkiem Barańskim otrzymali od jurorów tylko 8 punktów za swój taniec.

Justyna Żyła wysłała wiadomość do Izabeli Małysz
Twitter

Surowa jurorka Iwona Pavlović nie zostawiła na Justynie suchej nitki.

Aż przełykam ślinę. Ja parę występów temu mówiłam o wysokim poziomie tej edycji, ale po tym występie je cofam. (…) Powiem ci, że moje ciało krzyczy: NIE. Jestem zaskoczona, bo ty tańczyłaś jak przedszkolak. Nawet powiem więcej: słowo tańczyłaś to jest za mocno powiedziane, za dużo. Wybaczcie nauczyciele tańca, tancerze, to był występ i myślę, że znasz tą nomenklaturę swoją (byłą), to był taki mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Pozostaje ci tylko i wyłącznie walka o smsy. MASAKRA.

– powiedziała.

Justyna Żyła wysłała wiadomość do żony Małysza

W najnowszej edycji TZG udział weźmie krewna Justyny – Izabela Małysz. Żona Adama Małysza zatańczy u boku Stefano Terazzino, którego partnerki do tej pory odnosiły spore sukcesy na parkiecie. Czy tak samo będzie i tym razem?

Justyna Żyła wysłała wiadomość do Izabeli Małysz
Insatgram

Justyna Żyła postanowiła dodać otuchy Izabeli Małysz. Celebrytka umieściła na Instagramie specjalną grafikę z logiem programu, oznaczyła przy tym zarówno żonę Adama Małysza, jak i jej tanecznego partnera. Justyna Żyła życzyła im powodzenia i posłała całusa.

Justyna Żyła wysłała wiadomość do Izabeli Małysz
Instagram

Niewiele osób pamięta, że Justyna Żyła jest kuzynką Adama Małysza. Zatem nie ulega wątpliwości, komu będzie kibicować podczas najnowszej edycji show Polsatu. A my trzymamy kciuki za to, żeby pani Iza zebrała lepsze recenzje podczas udziału w programie. Kuzynka jej męża dotrwała do 5. odcinka.

Instagram
Fotografie: Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij