×

Karolina Małysz wzięła ślub! Dumna mama pochwaliła się zdjęciami z przyjęcia

Karolina Małysz wzięła ślub! Córka naszego legendarnego skoczka powiedziała sakramentalne „tak” w ubiegłą sobotę. Dumna mama panny młodej szalała na parkiecie z mężem. Pochwaliła się też zdjęciami z tej wyjątkowej imprezy.

Karolina Małysz wzięła ślub!

Karolina Małysz ma 24 lata. Już od 2019 roku był zaręczona. Teraz, po kilku latach narzeczeństwa, córka Adama Małysza wzięła ślub, który odkładano ze względu na pandemię koronawirusa. Uroczystość odbyła się w sobotę 4 września.

Jak poinformował Super Express, nowożeńcy zaprosili najbliższych na przyjęcie do domu weselnego w Szczyrku. Wśród gości weselnych była m.in. Justyna Żyła, która jest spokrewniona z Adamem Małyszem. Na parkiecie prym wiodła mama panny młodej, która miała okazję profesjonalnie przygotować się do wesela córki.

Przypomnijmy – Iza Małysz bierze udział w „Tańcu z Gwiazdami”, gdzie tańczy u boku Stefano Terazzino. Natomiast młoda para, według doniesień tabloidu, miała zatańczyć po raz pierwszy do przeboju „Something Just Like This” grupy Chainsmokers i Coldplay.

Iza Małysz pokazała zdjęcia z wesela

Żarty o „złej teściowej” raczej nie sprawdzą się w przypadku Izy Małysz i jej świeżo upieczonego zięcia.

No to już oficjalnie mam też syna!

– napisała na Instagramie.

Kamil Czyż, mąż Karoliny, jest ulubieńcem państwa Małyszów. Interesuje się sportami motorowymi, przez co ma wiele wspólnych tematów z teściem, który wymienił narty na samochody wyścigowe.

Jest to wspaniały chłopak. Jeszcze nigdy nie dałam mu reprymendy (…)

– wyznała Iza Małysz w wywiadzie dla Pomponika.

Dumna mama pochwaliła się też zdjęciami z wesela. Widzimy na nich Karolinę w romantycznej sukience na ramiączkach, ze sporym dekoltem.

Podczas wesela córka Małyszów zmieniła jednak kreację, co można było zobaczyć w relacjach udostępnianych w mediach społecznościowych przez Izę.

Młodej parze życzymy dużo miłości i szczęścia!

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij