×

Zdrójkowski przyłapany z 16-latką na randce. Dziewczyna przerywa milczenie!

22-letni Adam Zdrójkowski przyłapany z 16-latką! Na portalach plotkarskich zawrzało. Czyżby młody aktor znalazł zastępczynię dla Wiktorii Gąsiewskiej? Wygląda na to, że doskonale bawił się u boku ślicznej influencerki.

Adam Zdrójkowski z nową dziewczyną? Z kim był na randce?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska tworzyli zgrany duet — zarówno na ekranie, jak i w życiu. Wiadomość o rozstaniu zaskoczyła fanów tej pary. Zdrójkowski oficjalnie został singlem. Teraz, gdy młody aktor pojawi się gdzieś w towarzystwie kobiety, w sieci natychmiast zaczyna huczeć od plotek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Adam Zdrójkowski (@adam_zdrojkowski)

Tym razem portal Pudelek opublikował zdjęcia, na których widzimy uśmiechniętego Zdrójkowskiego w towarzystwie młodziutkiej Vanessy Rojewskiej. Paparazzi zauważyli, że aktor i influencerka spędzają miły wieczór w jednej z warszawskich restauracji. Po publikacji tych zdjęć, w internecie zawrzało…

Kim jest Vanessa Rojewska?

Vanessa Rojewska ma zaledwie 16 lat, ale na Instagramie zgromadziła już ponad 120 tys. obserwatorów. Nastolatka jest influencerką. Uczy się w liceum i marzy o karierze aktorskiej, a zatem Adam Zdrójkowski może jej udzielić kilku cennych rad.

Jednak Rojewska ma już pewne aktorskie doświadczenia. Ma na swoim koncie epizody w takich produkcjach jak „The End” czy „Święta inaczej”. To właśnie na planie do tej drugiej produkcji 16-latka poznała Adama Zdrójkowskiego. Czy młodziutka inflencerka zastąpi Wiktorię Gąsiewską?

Co więcej, po publikacji zdjęć na Pudelku, Rojewska odniosła się do plotek i stwierdziła, że było to „spotkanie koleżeńskie”.

Tak teraz totalnie szczerze, sprostujmy. Luźne spotkanie koleżeńskie, nie rozumiem nakręcania tego

– napisała na InstaStories.

Tylko czy to wystarczy, żeby uciszyć plotki?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować