×

Była partnerka Chajzera ostro mu odpowiedziała! „Wiesz Filip.. ja też czytam…”

Życie Filipa Chajzera w ostatnich dniach wywróciło się do góry nogami, a wszystko za sprawą nocnej randki z tajemniczą kobietą. W związku z zaistniałą sytuacją na dziennikarza wylała się fala hejtu. On sam oznajmił natomiast, że woli być „skończony, ale szczęśliwy”. Była partnerka Chajzera ostro mu odpowiedziała na wywody o szczęściu i przypomniała, że widzi, co ten publikuje na swoich profilach.

Filip Chajzer ma romans?

Czy Filip Chajzer ma romans? Wszystkie znaki na niebie mówią, że tak. Przypomnijmy, że dziennikarza sfotografowano na randce, podczas której nie szczędził sobie czułości z tajemniczą dziewczyną. Skandal wybuchł, kiedy okazało się, że nie był on w towarzystwie byłej już partnerki, Małgorzaty Walczak, z którą ma syna Aleksandra (ur. 26 października 2017). Jak sama z resztą przyznała, o bliskiej znajomości Filipa z ową brunetką dowiedziała się z artykułu na Pudelku.

Była partnerka Chajzera ostro mu odpowiedziała!

Kiedy cała ta sytuacja nabrała rozgłosu, Chajzer w odpowiedzi na wpis jednej z internautek oznajmił, że woli być „skończony, ale szczęśliwy”. Jak się okazuje, słowa te najwyraźniej bardzo dotknęły byłą partnerkę dziennikarza, która postanowiła zabrać głos. Co więcej, wcześniej nie robiła tego oficjalnie, ale teraz wyraźnie puściły jej nerwy.

Wiesz, Filip… Ja też czytam, co piszesz… I nie chciałabym ci publicznie odpowiedzieć…

– oznajmiła Małgorzata Walczak.

Czyżby była partnerka Filipa Chajzera miała przedstawić swój punkt widzenia? Co kryje się za ich wspólną historią? Jesteście tego ciekawi?

Źródła: www.facebook.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować