×

Kim jest nowa przyjaciółka Filipa Chajzera? Doniesienia prasy są zaskakujące!

Kim jest nowa przyjaciółka Filipa Chajzera? U czyjego boku został przyłapany dziennikarz? Odpowiedzi na to pytanie udzielił informator Plotka. Z doniesień dowiadujemy się, że Chajzer z „nową koleżanką” poznali się w pracy. Co jeszcze o niej wiadomo?

Fili Chajzer przyłapany na czułościach z inną kobietą

Życie osobiste Filipa Chajzera stanęło na głowie po tym, jak Pudelek opublikował zdjęcia dziennikarza w towarzystwie tajemniczej brunetki. Widzimy na nich, że oboje nie szczędzili sobie czułości w restauracji, po czym zniknęli w mieszkaniu.

W mediach błyskawicznie rozpętała się burza, bowiem ową kobietą nie była Małgorzata Walczak, partnerka Chajzera, z którą dotychczas mieszkał. Dodajmy, że oboje wychowują syna Aleksandra.

Kiedy cała sytuacja ujrzała światło dzienne, dziennikarz wydał oświadczenie, w którym poinformował o zakończeniu związku z Małgorzatą Walczak.

Wylewne komentowanie życia prywatnego to, jak dobrze wiecie, nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie, jak tylko się da, prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze

– czytamy.

Jak podał informator Pudelka, Małgorzata Walczak nie miała pojęcia o obecności innej kobiety w życiu Filipa Chajzera. O tym, że spotyka się z kim innym, dowiedziała się z publikacji na Pudelku. Czy mogło ją spotkać coś gorszego? Oświadczenie dziennikarza miało być natomiast próbą ratowania swojego wizerunku.

Został przyłapany na gorącym uczynku i rozpaczliwie próbuje ratować wizerunek. Gosia nie miała pojęcia o istnieniu „tej drugiej”. Filip nie może temu zaprzeczyć, dlatego wydał tak oszczędne oświadczenie. Niestety, dowiedziała się o tym z publikacji na Pudelku.

Po ujawnieniu niewygodnych zdjęć, Filip Chajzer wyprowadził się z domu.

Kim jest nowa przyjaciółka Filipa Chajzera?

To pytanie zadaje sobie dzisiaj wiele osób, również dziennikarze, którzy postanowili poznać na nie odpowiedź. Informator portalu plotek.pl donosi, że Filip poznał się ze swoją nową przyjaciółką w pracy już ponad rok temu. Tajemnicza brunetka pracowała dla projektanta, który szykował stylizacje dla prezentera.

Filip zna się z nową przyjaciółką od ponad roku. Przynosiła mu garnitury do studia „Dzień Dobry TVN”. Pracowała bowiem u projektanta, u którego ubierał się Filip. I długo ich kontakt był tylko zawodowy. Potem zakolegowali się, zaprzyjaźnili. Z czasem zobaczyli, jak wiele ich łączy, jak doskonale rozumieją się, gdy rozmawiają na wszystkie tematy świata

– podaje Plotek.

Filip i jego nowa przyjaciółka spotykają się podobno od około trzech miesięcy. Czy w związku z całym zamieszaniem dane nam będzie zobaczyć ją w świetle reflektorów? Niekoniecznie. Jak donoszą źródła, nowa przyjaciółka Filipa nie chce stać się osobą publiczną.

Przyjaciółka Filipa jest wrażliwą, skromną dziewczyną, zupełnie nie ma parcia na szkło. To w niej Filipa ujęło. Kilka miesięcy temu dopiero pojawiło się między nimi uczucie. Spotykają się od około trzech miesięcy. Okazuje się, że projektant, dzięki któremu Filip poznał uroczą przyjaciółkę, ma szczęście do kochliwych gwiazdorów. Ubiera się u niego też Antek Królikowski

– pisze Plotek.

Trzymacie kciuki za nową relację Filipa Chajzera?

Źródła: jastrzabpost.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij