×

Katerina ze „Zniewolonej” pokazała chłopaka. Fani jednak skupiają się na jej figurze

26-letnia Katerina Kovalchyk stała się gwiazdą, a wszystko za sprawą serialu „Zniewolona”, który niewątpliwie jest hitem nie tylko na Ukrainie i w Rosji, ale także w Polsce. Losy tytułowej Zniewolonej niemalże codziennie śledzą tysiące Polaków. Oddani fani kibicują jej postaci i wierzą, że los dla Katieriny Wierbickiej w końcu będzie łaskawy. A jak wygląda życie prywatne aktorki? Kim jest Katerina Kovalchyk?

Katerina Kovalchyk to młoda aktorka, która skończyła Państwową Akademię Sztuki Teatralnej w Sankt Petersburgu

Na początku swojej kariery nie mogła pochwalić się zainteresowaniem reżyserów, ale za to świetnie radziła sobie w social mediach. Jej konto na Instagramie dziś śledzi niemalże 60 000 osób. Z biegiem czasu okazało się, że dzielenie się swoim życiem w Internecie przyniosło oczekiwane rezultaty. Katerina dostała rolę, dzięki której dziś jest gwiazdą.

W sieci chętnie dzieli się tym, co ją spotyka na co dzień. Nie boi się także odważnych zdjęć. Zdarza się, że pozuje w bikini, a nawet nago!

I mimo że ma wierne grono fanów, dla niektórych jest po prostu za chuda. Piszą o tym pod jej fotografiami, tłumacząc, że się o nią martwią.

Uwielbiam, jak pani gra, ale jest pani za chuda. Czy to anoreksja?

Serial „Zniewolona” jest u mnie na ekranie codziennie i panią też bardzo lubię, ale po co takie zdjęcia nagie wrzucać?

Zupełnie nago tak się pokazywać?

Katerina Kovalchyk nie reaguje jednak na uszczypliwe słowa i dalej dzieli się swoim życiem

Gdy pojawiła się w Polsce, rozwiała wątpliwości na temat tego, czy jest w związku

U jej boku, trzymając ją za rękę, pojawił się Mikhail Shapovalov, chłopak 26-latki. Mężczyzna jest fotografem i wspierał swoją ukochaną w wycieczce do Polski.

Czy jest szansa na to, że na odtwórczyni „Zniewolonej” będzie pojawiać się częściej w Polsce?

Według nieoficjalnych informacji możliwe, że Katerina pojawi się w tanecznym programie TVP. Taką nowiną podzielił się portal Pudelek.pl i od razu wywołał tym lawinę pozytywnych komentarzy. Wygląda na to, że ludziom jest mało uroczej 26-latki.

Czy Wy także jesteście fanami Kateriny?

Polecane

Może Cię zainteresować