×

Kim jest była żona Daniela Martyniuka? Cała prawda o „polskiej Paris Hilton”

Ewelina Golczyńska do tej pory unikała publicznych wystąpień i chroniła swoją prywatność. Kim jest była żona Daniela Martyniuka, która od kilku dni nie schodzi z ust mediów?

Związek z synem sławnego piosenkarza

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska poznali się w 2017 roku podczas jednej z imprez. Po krótkim czasie zakochani postanowili zamieszkać razem w apartamencie syna „króla disco polo” w Białymstoku. W październiku 2018 roku odbył się ich ślub.

Początkowo nic nie zapowiadało rychłego końca związku pary. Daniel Martyniuk chętnie opowiadał o żonie w rozmowach z dziennikarzami. W mediach pojawiła się nawet informacja, że rodzice pana młodego szybko polubili i zaakceptowali jego wybrankę.

W lutym 2019 roku para doczekała się córki Laury. Już wtedy było widać, że między małżonkami nie układało się najlepiej. Daniel obrażał Ewelinę, twierdząc, że „złapała go na dziecko”. Dostało się również rodzicom kobiety. Od tamtej pory para rozstawała się i schodziła wielokrotnie. Ostatecznie w poniedziałek (21 września) zakończyło się ich małżeństwo.

Kim jest była żona Daniela Martyniuka?

Ewelina Golczyńska przez całe małżeństwo unikała rozgłosu medialnego. Zawsze pilnie strzegła swojej prywatności, jak i córki. Nawet po rozwodzie nie udziela żadnych wywiadów. Jednak media żywo interesują się byłą żoną syna „króla disco polo”. W Internecie można znaleźć kilka informacji na temat kobiety.

Była żona Daniela Martyniuka jest od niego młodsza o 10 lat. Ewelina urodziła się w 1999 roku i pochodzi z Wielkopolski, a konkretnie ze wsi Władysławów, położonej w okolicach Konina. Jest absolwentką Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Turku.

Kobieta ma wiele pasji, jedną z nich jest sport. Interesuje się jazdą konną. Kibicuje również takim drużynom piłkarskim jak FC Barcelona czy Lech Poznań.

Polska Paris Hilton

Ze względu na swoją urodę nazywana jest przez znajomych „polską Paris Hilton”. To porównanie jest trafne również z tego względu, że 21-latka pochodzi z bardzo zamożnej rodziny, która dysponuje wielomilionowym majątkiem.

Z informacji jakie podawał Fakt wynika, że Golczyńscy posiadają łącznie 390 ha gruntów, których wartość może wynosić nawet 16 milionów złotych. W ich posiadaniu ma znajdować się także firma produkującą wyroby z betonu. Obecnie specjalizują się w produkcji gęsi i indyków przeznaczonych na tucz mięsny.

Źródła: plejada.pl, rozrywka.dziennik.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Twitter, Facebook

Może Cię zainteresować