×

Kierowca z kijem bejsbolowym nie wytrzymał! Wjechał w tłum protestujących

Kierowca z kijem bejsbolowym nie miał cierpliwości do protestujących, którzy zablokowali mu przejazd. Groźna sytuacja we Wrocławiu. Rozemocjonowanego mężczyznę w końcu uspokoili funkcjonariusze Policji.

Kierowca z kijem bejsbolowym

Dzisiaj we Wrocławiu (28 października) Strajk Kobiet zgromadził sporą liczbę osób, co w wielu miejscach spowodowało korki. W pewnym momencie protestujący zablokowali kilka pojazdów. W pewnym momencie jeden z kierowców wjechał w tłum i nie mógł się przez niego przedrzeć.

Nikt nie miał zamiaru ułatwić mu przejazdu, a gdy jeden z demonstrujących próbował to wytłumaczyć, kierowcy puściły nerwy. Zaczął krzyczeć:

Ja się spieszę do żony, pajacu je**ny!

Po chwili emocje wzięły górę i mężczyzna wysiadł z auta, trzymając w ręku kij bejsbolowy.

Szybka interwencja policjanta

Gdyby nie błyskawiczna reakcja funkcjonariusza, zapewne doszłoby do rękoczynów. Ostatecznie sytuację udało się opanować, zanim doszło do starcia.

W rozmowie z portalem Fakt24 sierż. szt. Krzysztof Marcjan z wrocławskiej policji potwierdził, że owa sytuacja miała miejsce:

Rzeczywiście, doszło do takiej sytuacji, jednak, jak widać na nagraniu, funkcjonariusze bardzo szybko zareagowali. Porozmawiali z agresywnym mężczyzną i uspokoili sytuację. Nikt nie został poszkodowany.

Kierowca nie został zatrzymany, albowiem nie doszło do żadnego czynu zabronionego lub przekroczenia prawa.

Źródła: www.fakt.pl, www.facebook.com
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij