×

„Kevin sam w domu” już dziś w Polsacie. Chodzi o bardzo ważne przesłanie

„Kevin sam w domu” i przesłanie przed Wielkanocą. Ten film stał się jednym z elementów polskiej tradycji. Bez niego wielu nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia. Ale teraz kultowa postać powróci na ekrany telewizorów w czasie, w którym nikt się tego nie spodziewał. Dlaczego?

„Kevin sam w domu”. Przesłanie Polsatu

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów filmu „Kevin sam w domu”. A – jak wynika ze statystyk – tych w Polsce nadal nie brakuje. W zeszłoroczną wigilię film obejrzało 3,76 mln widzów! Jak będzie tym razem?

Sytuacja jest naprawdę wyjątkowa. Koronawirus rozprzestrzenia się coraz szybciej. Odwoływane są imprezy, zamykane szkoły, a wiele osób pracuje zdalnie ze swoich domów. Ale nie jest tajemnicą, że wielu z nas bardzo trudno wytrwać w tej niespodziewanej i przymusowej izolacji od zewnętrznego świata.

Do akcji #zostajewdomu postanowiła przyłączyć się telewizja Polsat. W miejsce programu „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”, dzisiejszego wieczoru na antenie Polsatu zobaczymy właśnie „Kevina samego w domu”.

Kultowy film… na święta

Film opowiada o rodzinie McCalisterów, która postanawia spędzić święta Bożego Narodzenia w Paryżu. Zamieszanie przed wyjazdem jest tak ogromne, że w pośpiechu rodzice zapominają zabrać z sobą 8-letniego syna.

Ale Kevin to wyjątkowy dzieciak. Odważny, sprytny i dziarski, z impetem stawia czoła przestępcom, którzy wykorzystują okres świąteczny, by okradać opuszczone domy.

Złodzieje nie wiedzą, że u McCalisterów przyjdzie im się zmierzyć z pomysłowym chłopcem.

Bądź jak Kevin!

Tym razem emisji filmu towarzyszy ważne przesłanie.

Na oficjalnym koncie Polsatu na Instagramie, czytamy:

Dla tych, którzy kochają „Kevina samego w domu” i dla tych, którzy jeszcze nie oglądali. Mamy dobre wieści. Już w najbliższy piątek o godzinie 20:00 oglądajcie Polsat. I pamiętajcie ➡️ bądź jak Kevin, #zostańwdomu.

W końcu i tak mamy lepiej, niż Kevin. Nie musimy spędzać tego czasu samotnie!

Warto również nadmienić (z przymrużeniem oka), że policja zaapelowała do przestępców o wstrzymanie się ze swoją działalnością na ten trudny dla wszystkich czas. Jeśli to przyniesie skutek, mamy więcej szczęścia od Kevina – nie musimy również walczyć z przestępcami!

Bądź jak Kevin, zostań w domu – apeluje Polsat. A my przyłączamy się do apelu!

Film „Kevin sam w domu” obejrzymy w piątek, 20 marca 2020 roku o godzinie 20.00.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij