×

Kobieta karmi swoje dziecko i umieszcza zdjęcie w sieci. Ludzie zaczynają ją atakować

Australijka Katherine Clarke jest dumna ze swojego syna Rydera i ma z nim od samego początku bardzo silną więź. Docenia to, że rozumie się z nim bez słów i dlatego nie widziała problemu, aby umieścić wspólne zdjęcie na jednym z portali społecznościowych.

Katherine nie miała zamiaru nikogo urazić i nie widziała nic złego w tym, że podzieliła się fotografią, na której karmi swojego synka. Ludzie zaczęli ją atakować i pisać obraźliwe komentarze.

katherine-clarke (1)

Dla większości nie do pomyślenia było, że matka karmi 4-letniego chłopca piersią. Dla Katherine z kolei to najbardziej naturalna rzecz na świecie.

katherine-clarke (2)

Ludzie zaczęli pisać, że jest perwersyjna, chora i zboczona. Matka nie rozumiała o co tyle zamieszania.

katherine-clarke (3)

Jest zdania, że to jej syn zdecyduje, kiedy nie będzie mieć ochoty na karmienie piersią.

katherine-clarke (4)

To nie jest tak, że karmię go tylko piersią. Karmię go tylko kilka razy w tygodniu. Kiedy widzi, że jego 19-miesięczny brat jest karmiony, to Ryder nabiera wtedy ochoty.

katherine-clarke (5)

Katherine absolutnie nie godzi się z krytyką. Jej zdaniem jest to naturalne i nie ma żadnych podtekstów.

katherine-clarke (6)

Nie wiem, kiedy przestanę karmić piersią – ta decyzja należy do mnie i syna. Trochę żal mi ludzi, którzy uważają, ze to nie jest normalne. Zwłaszcza ranią mnie komentarze kobiet. Być może się wstydzą tego? Mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni.

katherine-clarke (7)

Katherine chciałaby, aby inni szanowali jej decyzję i nie sugerowali, że to coś nienormalnego.

katherine-clarke (8)
Faktycznie, karmienie piersią jest naturalną kwestią, ale czy dotyczy to także czterolatka? Chętnie przeczytamy w komentarzach Wasze zdanie na ten temat.

Polecane

Może Cię zainteresować