×

Po śmierci żony znalazł pod łóżkiem tajemnicze pudełko. Gdy je otworzył, popłakał się

Kate Granger zmarła dwa lata temu. Wiedziała, że zbliża się nieubłagany koniec więc postanowiła zrobić coś, co pomoże jej mężowi pogodzić się z jej stratą. Brytyjka na każde urodziny mężczyzny napisała mu kartkę z życzeniami i wyznaniem miłości.

Kobieta o ogromnym sercu

Chris jakiś czas temu postanowił podzielić się ich historią na swoim Twitterze. Opublikował wówczas wyjątkowe kartki, jakie otrzymuje od swojej żony nawet po jej śmierci. Jego ukochana zmarła na raka. Cierpiała na bardzo złośliwy rodzaj mięśniaka. Choroba w ciągu 6 miesięcy zupełnie spustoszyła jej organizm. Mimo to dzielna kobieta prawie do ostatnich chwil swojego życia pracowała w szpitalu jako lekarka.

Nie tylko to Kate robiła dla innych, nawet wówczas gdy zbliżała się jej śmierć. Działała w różnego rodzaju organizacjach charytatywnych. Niedługo przed swoim odejściem uzbierała nawet 250 tysięcy funtów dla jednego ze szpitali, specjalizującego się w leczeniu osób z różnego rodzaju nowotworami.

Chciała dawać dobroć innym do samego końca…

Tajemnicze pudełko

Po jej śmierci zrozpaczony mąż odnalazł pod łóżkiem w ich sypialni tajemnicze pudełko. Było podpisane jego imieniem. Otworzył je. We wewnątrz znajdowały się pozaklejane koperty. W każdej z nich była jedna kartka urodzinowa. Chris miał otwierać każdą z nich co roku w swoje urodziny. Na to wskazywały daty, które były na nich umieszczone. Jak sam wspomina, gdy otworzył pierwszą, popłakał się.

Mój drogi Wańka-wstańka! Teraz masz już 40 lat, przystojniaku. Czy zdążyły Ci wypaść już wszystkie włosy? Kocham cię i zawsze będę kochała. Nie zapominaj o tym…

Wdowiec wyznał, że pomysł, na który wpadła jego żona, nie tylko poruszył go do głębi, ale i na swój sposób ukoił ból. Czuje, że jego żona wciąż jest przy nim.

Zrobił to dla innych

Chris wyliczył, że ostatni list przeczyta, gdy będzie miał 65 lat. Podzielił się tą historią ponieważ ma nadzieję, że zainspiruje ona innych ludzi w podobnej sytuacji. Chce dodać im otuchy.

Polecane

Może Cię zainteresować