×

Katarzyna Bosacka wyrzucona z TVN! To koniec z jej programem

Na początku bieżącego miesiąca Katarzyna Bosacka została wyrzucona ze stacji TVN. Wszystko z powodu kampanii reklamowej, w której wzięła udział.

Bosacka jest autorką programu „Wiem, co jem”, a dla stacji TVN pracowała już od 2010 roku. Przez lata na ekranach naszych telewizorów oceniała produkty spożywcze, mówiąc, co warto kupować, a co niekoniecznie jest dobre dla naszego zdrowia. W ten oto sposób zdobyła zaufanie milionów konsumentów.

Instagram

Aktualnie Kasia została bez pracy

Choć niektórzy mogliby się poddać, ona taka nie jest. Mimo że miesiąc czerwiec jest dla Bosackiej naprawdę trudny, ona wierzy, że wyjdzie z tego cało. Przez udział w kampanii reklamowej kosmetyków została zwolniona z pracy dla stacji TVN. Jednak wierzy, że zaufanie Polaków, które budowała przez lata, nie pójdzie w las.

Nie zaprzestanę pracy dziennikarza niezależnego, wspierającego konsumentów i edukację w świecie opanowanym przez wielkie koncerny. Dzisiejsze media dają wiele możliwości dialogu z widzami. Do zobaczenia w innym okienku! – napisała w internecie

Instagram

Mimo to nie poddaje się i jest szczęśliwa. Jest gotowa na nowe wyzwania i nie boi się ich podjąć. Oparcie zawsze znajdzie w swoim mężu.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć jej powodzenia!

Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij