×

Katarzyna Bujakiewicz w tajemnicy wzięła ślub. Wszyscy mówią tylko o jej sukni ślubnej

Katarzyna Bujakiewicz nie jest jedną z gwiazd, które często i z zamiłowaniem dzielą się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Aktorka w kontaktach z mediami i na swoich koncie na Instagramie skupia się raczej na pracy, kolejnych projektach, współpracach. Stara się nie upubliczniać swojej prywatności. A jednak ostatnio złamała tę zasadę.

Ślub z zaskoczenia

#justmarried with @maruszewski ❤️

Post udostępniony przez Katarzyna Bujakiewicz (@k.bujakiewicz)

Okazją stał się tu… ślub! Kasia, ku zaskoczeniu fanów, wyszła za mąż. Oczywiście próżno było szukać w mediach informacji o zbliżającej się dacie uroczystości. Aktorce udało się utrzymać ją w tajemnicy, co w show-biznesie nie jest łatwe.

Kim jest pan młody?

Wybranek popularnej gwizdy to Piotr Maruszewski. Świeżo upieczony mąż Kasi jest specjalistą od reklamy i marketingu, a także sportowcem i trenerem. Para powiedziała sakramentalne „tak” wczoraj w obecności rodziny i najbliższych przyjaciół. „Ściśle tajne” przyjęcie weselne odbyło się w Blow Up Hall 5050 Hotel. Aktorka zdradziła tę informację fanom na swoim instastory.

Nietypowa suknia ślubna

Oczywiście jednym z elementów, którego przy ślubie nie da się po prostu pominąć, jest suknia ślubna panny młodej. Kreacja Kasi na pewno wyróżniała się na tle tradycyjnych stylizacji wybieranych na ten wielki dzień. Aktorka na zdjęciu, którym podzieliła się na Instagramie, ma na sobie… czarną suknię! Nie wiadomo jednak, czy jest to jedyna kreacja, w której świętowała.

Gratulujemy!

Może Cię zainteresować

zamknij